П’ять способів усунути ризик із програми хмарної міграції

Міграція технологій та послуг є основним завданням, яке має останній стійкий вплив на довгостроковий план та стратегію розвитку ІТ компанії. Хмарні стратегії міграції – все, що завгодно, але не тривіальні. Дослідження Technavio очікує зростання ринку хмарних міграційних послуг на 7,1 млрд. Доларів США протягом 2020-2024 років.

Першим кроком є вибір типу хмари (приватної, загальнодоступної, гібридної) та хмарного провайдера (Azure, AWS, Google, Oracle та Red Hat – найбільші).

У нашу епоху державного регулювання та проблем конфіденційності споживачів важливо бути впевненими, що ваша компанія буде повністю відповідати вимогам під час та після міграції. Навіть якщо програми, здається, працюють належним чином, як це очікується в доказовій концепції, вони можуть не в реальних умовах. Моделюючи нове хмарне середовище (сервери, API, дані, мережевий трафік тощо) якомога ближче в середовищі оцінки, можна зрозуміти вплив технологій та зменшити невизначеність.

Впорядкуйте свою хмарну програму міграції

5 Розгортайте з впевненістю

4 Перевірте та підтвердьте конфігурації

3 Ніколи не виставляйте свої дані

Ключем до успішної міграції є ефективна та точна оцінка всіх програм, що підлягають міграції. Ваші команди можуть впорядкувати вашу хмарну програму міграції, використовуючи платформу prooV proof-of-concept (так, я працюю на prooV :-)). Перший і єдиний сервіс PoC-як-послуга, prooV, дозволяє одночасно запускати кілька доказів концепції, ніколи не надаючи реальних даних стороннім постачальникам. Централізуючи процес PoC, prooV скорочує час до розгортання приблизно на 75%.

За допомогою prooV ви можете приймати більш обґрунтовані рішення щодо міграції у хмару, безпечно запускати PoC, не завдаючи шкоди критичним програмам компанії, легко дотримуючись суворих правил захисту даних та забезпечуючи безперебійну роботу після завершення міграції.

Більш довга версія цього допису була спочатку опублікована в блозі prooV. Щоб дізнатись більше про використання платформи PoC ProoV для програми хмарної міграції, надішліть запит на демонстрацію.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/five-ways-eliminate-risk-from-your-cloud-migration-program-kupitman/.

Yura Kupitman люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

2 Оцініть свої заявки

1 Виберіть відповідний тип хмари

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: