Талановиті люди – стрижень успішного бізнесу

Я завжди думав, що люди, з якими я працюю, є найбільшою цінністю для компанії. Це призвело мене до розуміння того, що моя головна мета – об’єднати найкращі таланти в моїй команді, а разом з ними та за допомогою ІТ-технологій та рішень збільшити можливості бізнесу та людей та вирішити глобально важливі завдання .

Що насправді є команда?

Думаю, це організація людей, об’єднаних для досягнення поставлених цілей, це організація людей, які передбачають більше можливостей отримати результати разом, а не працювати самостійно. Ці люди мають однакові або подібні цінності. Володіючи професійними навичками, вони можуть перетворити свою роботу на своє хобі, спільні інтереси та задоволення.

І я бачу деяку різницю між хорошою та успішною командою. Настільки ж успішною є та команда, яка може разом пережити всі злети і падіння, і врешті-решт досягти своїх цілей.

Бізнес-талант: правда чи міф?

Я вважаю, що талант у бізнесі – це просто тоді, коли ти можеш робити свою роботу краще та ефективніше, ніж інші.

Спостерігаючи за людьми, я все частіше думаю, що їх талант був отриманий за допомогою їхнього життєвого та професійного досвіду, і набагато рідше, це можна пояснити їх вродженими навичками.

Як [bvblogic] розвиває таланти?

Коли ви знаєте команду, говорячи з людьми, ви завжди можете побачити, чим вони керуються, що вони можуть зробити краще, на яких проектах вони ефективніші, тому ми завжди намагаємось зробити найкращий збіг між тим, що наші потрібні компанії та клієнтам, а також те, що людина може зробити найкраще, і що її / її найбільше надихає.

Чому завдяки талановитій команді клієнт отримує більше переваг?

Уявіть, що у вас є завдання, яке слід виконати. І це делегується людям, які не тільки знають, як це вирішити, але, крім того, вони роблять це з пристрастю, бо люблять те, що роблять.

Коли кожен розвиває свій власний талант, тоді загальна експертиза зростає швидше, ніж талант однієї конкретної людини.

Ми віримо у своїх співробітників і розвиваємо їх таланти, я впевнений, це важливий ключ до створення ефективної бізнес-моделі співпраці.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/talented-people-core-successful-business-vitaliy-rodymiuk/.

Vitaliy Rodymiuk люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: