Це час міцних людських зв’язків …

Covid-19 сьогодні в пам’яті кожного, і він може продовжувати впливати на наш фізичний простір та простір розуму ще деякий час. Якщо ви читаєте новини більше 2 разів на день, може здатися, що світ підходить до кінця.

Але чи справді?

Запам’ятай це –

Наша прекрасна планета Земля буде продовжувати обертатися навколо Сонця в ідеальній гармонії, як це було протягом 4,5 мільярдів років, з колосальними 67000 миль на годину!

Вчені також підраховують, що наше пишне і постійно даюче Сонце буде продовжувати живити нас ще кілька мільярдів років. Отже, великих сюрпризів на горизонті немає! (ПК: Я, зроблений у Каїрі раніше в березні).

Природа і Людство використовували цю гармонію та безмежну енергію і постійно розвивалися протягом цих мільярдів років, знаходячи нові шляхи інновацій та процвітання, щоразу, коли планета стикається з ситуацією. Так…

Тож … і це, пандемія Covid-19, пройде.

Однак, можливо, точно сказати, як і передбачають більшість вчених, що світ після цієї нинішньої пандемії ніколи не буде колишнім.

=————– Дозвольте мені повернутися на 20 років назад, щоб поділитися історією ————-

Моя мати була в гостях у нас з Індії наприкінці 2000 року, коли ми їздили на короткі канікули до Вашингтона. Вона мала прямий рейс з аеропорту Вашингтон-Даллес до Сан-Франциско, щоб провести кілька тижнів з моїм братом. Моя мама не говорить англійською мовою, і тоді вона вперше літала одна.

Я був дуже стурбований тим, як вона впорається з цим 6-годинним польотом повністю. З дозволу чудового персоналу United Airlines, я зміг сісти з нею в літак, допомогти їй знайти місце, пристебнути ремінь і поговорити з колегами-пасажирами та бортпровідниками, щоб просто подати їй воду та апельсиновий сік без лід. Після того, як пасажири та персонал дали мені повну впевненість і пообіцяли піклуватися про неї, я з великим зітханням полегшив, і через кілька годин моя мати благополучно дісталася до Сан-Франциско.

Цей світ змінився назавжди через кілька місяців 11 вересня, можливо, для більшої безпеки мандрівників у всьому світі назавжди.

=————————–

Поворотний пункт для світу

Я вважаю, що з Covid-19 ми стикаємось з ще одним поворотним пунктом у тому, як ми живемо, працюємо, подорожуємо, спілкуємося, робимо покупки, споживаємо, співпрацюємо, довіряємо та дбаємо один про одного.

Список бажань для Нового Світу:

Ми проводимо більше якісного часу з родинами та друзями.

Ми споживаємо ресурси більш відповідально і зменшуємо витрати.

Ми ставимося до природи і інтегруємо її набагато співчутливіше, надаючи їй простір для спільного існування з нами в гармонії.

Ми налагоджуємо більш глибокі зв’язки з нашими колегами на роботі, підтримуючи одне одного, і, як мій друг Кіт Феррацці (Автор книги «Ніколи не їж один і хто повернувся до тебе»), сказав би, «спільно підніміть» один одного на вищі рівні продуктивності та буття.

Разом ми можемо замінити цю ізоляцію натхненням.

Приблизно 5 тижнів тому я писав про створення нового світу, де не буде меж для мудрості, навіть якщо між народами, на жаль, існують межі. Я навіть не знав, що Covid-19 іде на нас на повній швидкості.

Ми можемо спільно створити той світ, де мудрість не має меж, даючи можливість кожній людині, яка прагне, розкрити свій повний потенціал, незалежно від того, де вона перебуває в географічному плані.

Давайте взяти на себе зобов’язання вільно ділитися своєю мудрістю, навіть якщо наші фізичні рухи обмежені в таких ситуаціях.

Фото (у заголовку), яке мені пощастило зробити, дає мені надію та оптимізм.

Новорічні побажання вам

Сьогодні 24 березня 2020 року – це початок нового року для тих, хто приїжджає з Індії. Цей день ми називаємо “Угаді”, що означає Юга (Рік) + Аді (Новий Початок).

З новим роком та міцного здоров’я усім у всьому світі.

Питання: Який світ ви передбачаєте поза поточною пандемією? Який ваш список бажань? Як ви справляєтесь (або використовуєте максимум) із примусовою ізоляцією?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/time-strong-human-connections-ravishankar-gundlapalli-ph-d-/.

Ravishankar Gundlapalli Ph.D. люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: