Цифровий банкінг виконаний на 1%

Банки, які беруть депозити та видають позики, існують понад 600 років, що в значній мірі робить її такою зрілою галуззю, наскільки ви можете її отримати. Напевно, банківська справа більше схожа на 99%, ніж на 1%?

Кілька років тому я працював у Facebook. Наклейки та відбитки, які обклеїли різні поверхні лондонського офісу, мене зачарували. “Готово – краще, ніж ідеально”, “Це технологічна компанія?” Та інші гасла у великих великих регіонах із розумною графікою були всюди.

Часто неправильно зрозумілі, гасла, в тому числі найвідоміша мантра Facebook: “Швидко рухайся і руйнуй речі”, насправді не є абсолютними напрямками – ніхто у Facebook не хоче порушувати їхню послугу – натомість вони є відносними виправленнями.

“Швидко рухайся і ламай справи”, зокрема, спрямовано на те, щоб допомогти блискучим, але перфекціоністським інженерам трохи більше рухатись до швидкого підходу / підходу. Це управління змінами шляхом пропаганди. Більше “Ви потрібні своїй країні!” ніж довідник працівника.

Одне із гасел, яке мені справді привернуло увагу, було «Ця подорож на 1% закінчена». На той момент Facebook вже був домінуючим світовим гравцем, щомісяця активних користувачів щомісяця перевищував мільярд.

У такому масштабі гасло в 1% було ідеальним засобом захисту від самовдоволення та зупинення на думці, що Facebook – це зрілий бізнес. Ця фраза зупиняє співробітників, які зосереджуються на поліруванні готової послуги, доїнні цієї корови та подорожуванні повільної загибелі компанії, і змушує їх думати про те, з якими проблемами користувачів та подорожами вони можуть вирішити нові технології.

Зрілі компанії у зрілих галузях можуть бути прибутковою та домінуючою роками, якщо не десятиліттями, але вони пожинають плоди ранніх кроків і захищають цей потік доходів, не шукаючи нових можливостей та масштабних змін. Facebook знав, що в цю епоху радикальних технологічних та суспільних змін компанії, які вважають себе зрілими і на 99% закінчили, вже на виході.

Тож, коли ми розмовляємо з банківськими клієнтами в 11: FS, ми часто використовуємо слайд із написом „Цифровий банкінг закінчений на 1%”. Клієнти запитують нас, що потрібно, щоб досягти 2%, але насправді це не те, що ми намагаємося зв’язати.

“1% закінчено” – це мислення, це визнання того, що поточний перехід від товарних банківських продуктів до інтелектуальних цифрових послуг створить нову ігрову сферу, яка повністю відрізняється від попередньої.

У цьому новому світі товарні банківські продукти будуть поховані під інтелектуальними послугами, наскрізними подорожами, керованими ринками та фінансовими платформами, які зроблять все про ваші фінанси зрозумілішими, простішими в управлінні та прозорішими.

Тож або великі банки змінюють своє мислення і бачать, що нова гра лише розпочалася, або вони можуть насолоджуватися зменшенням участі на ринку, тоді як нове покоління постачальників будує послуги на своїх товарних продуктах і створює нові імперії.

11: FS – це консалтингова компанія, яка фокусується на високошвидкісному виконанні та стратегії, допомагаючи банкам та страховикам стати справді цифровими. Якщо ви хочете поговорити з нами про те, як ваш банк може стати по-справжньому цифровим, напишіть мені рядок на jason@11fs.co.uk, знайдіть мене у Twitter @jasonbates або послухайте, що ми говоримо на найбільшому фінтех подкаст у світі “Fintech insider”.

Цікаво, що нещодавно Facebook змінив своє гасло з “Швидко рухайся і руйнуй речі” на “Швидко рухайся зі стабільною інфраструктурою”, щоб відобразити інший фокус у тому, що прагне досягти організація.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/digital-banking-1-done-jason-bates/.

Jason Bates люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: