Як зміцнити силу волі та отримати більше справ

Скільки з вас можуть бути продуктивними, коли потрібно, не відволікатися на телефон, спати 7–8 годин і займатися не менше 30 хвилин на день?

Не так багато? Я теж такий, як ти. Але я навчився деяких прийомів, щоб зміцнити свої навички прийняття рішень та уникнути відволікань, щоб я міг бути більш продуктивним.

Це називається сила волі.

Сила волі – це внутрішня сила, яка дозволяє стримувати свої імпульси для прийняття рішень щодо певних дій. Людина з високим рівнем сили волі буде стверджувати рішення навіть в умовах сильного протистояння або протилежних бажань. Людина зі слабкою силою волі легко впаде.

Всякий раз, коли ми намагаємось щось робити – наприклад, харчуватися здорово, бути продуктивними чи писати більше – ми часто боремося зі своїми внутрішніми думками і витрачаємо частину сили волі. Якщо ми боремося з цим досить довго, ми втрачаємо енергію, необхідну для того, щоб робити те, що насправді хоче наш розум.

Сила волі дозволяє легко уникнути відволікань і зробити важливе лайно. Таким чином, він відіграє важливу роль у допомозі вам досягти успіху в різних частинах вашого життя.

Ключем до того, щоб це сталося, є ставлення до сили волі як до м’яза, який стає сильнішим за допомогою тренувань та управління тим, куди ми спрямовуємо свою енергію щодня.

Завдяки таким речам, як смартфони, фаст-фуд та соціальні мережі, більшість із нас стали дуже слабкими людьми, оскільки нас постійно стимулюють сповіщеннями та миттєвими задоволеннями.

Тож коли нам насправді потрібно робити складніші справи, наприклад, запустити стартап, навчитися кодувати, втратити 20 фунтів жиру або з’їсти більше овочів – у нас не вистачає сили волі, щоб проштовхнути себе в довгий шлях вперед.

Але є ліки. Тож давайте копати …

1 харчуйтесь здорово

Ваш мозок є одним з найважливіших органів у вашому тілі. Поводячись із своїм тілом, як лайно, ви безпосередньо нехтуєте своїм мозком, що призводить до слабких навичок прийняття рішень.

Існує стільки інформації про дієти та збереження здоров’я, що це може стати надзвичайно переважним. Я особисто стежив за фільмом Тіма Ферріса “4 години”. Це книга, що не містить BS, де викладається, як ви повинні харчуватися щодня, щоб оптимізувати своє тіло.

Він полягає у відмові від білих вуглеводів, таких як хліб, певні макаронні вироби, смажена їжа тощо … за винятком тих випадків, коли це відбувається протягом 1,5 годин після тренування опору, харчуючись невеликими збалансованими стравами протягом дня.

Кожен невеликий прийом їжі повинен складатися з білка (яєчний білок, куряча грудка або органічна яловичина), бобових (сочевиця, чорна квасоля або квасоля) та овочів (шпинат, спаржа, горох або овочеві суміші).

Також слід пити величезну кількість води і уникати газованих напоїв, фруктових соків, надмірного алкоголю та інших солодких напоїв.

І нарешті, приймайте правильні добавки. Щодня я приймаю кальцій, калій, магній, R-альфа-ліпоєву кислоту, витриманий екстракт часнику, екстракт зеленого чаю та електроліти.

2 тренуйся

Наявність активного тіла призводить до активного та гострого мозку. Для робочого місця слід розглянути можливість стояти письмовий стіл або спробувати встати і рухатись протягом 1 хвилини після кожної години сидіння. Apple це вдало застосувала у своїх годинниках.

Вам не потрібно бігати тріатлоном або починати натискати важкі ваги на лаві, щоб стати фізично підготовленими – вам просто потрібно бути активними, і найпростіший спосіб зробити це, включаючи різні фізичні навантаження протягом дня.

Замість того, щоб їхати ескалатором, чому б не витратити додаткові 15 хвилин на сходи?

Або виїжджаючи трохи раніше, щоб пройти 30 хвилин до місця призначення, замість того, щоб зателефонувати на Uber.

Усі ці спалені калорії тут і там складаються.

І якщо ви коли-небудь досвідчені письменники блокуєте, ви здивуєтесь, як по-іншому ви почуваєтесь після приємної тривалої прогулянки. Цей чоловік, здавалося, думав, що це працює.

3 виспітьсь справді

Більше не круто хвалитися тим, як мало ви спите і скільки роботи ви все ще можете викачати.

Позбавлення сну, що визначається як менше 7–8 годин сну – ставить вас на той самий рівень психічного функціонування, що є п’яним (а це той, у кого буквально 0 сил волі).

Існують навіть дослідження, які показують, що люди, які менше сплять, мають нижчий середній дохід домогосподарства! Це банани.

Тож вимкніть екрани за 1 годину до сну, винесіть телевізор зі своєї спальні, візьміть магній і закрийте очі. Навіть незважаючи на те, що ви можете втратити годину або більше того, щоб більше спати, ваша продуктивність значно зростає завдяки збільшенню сили волі.

4 розміркуйте

Медитація допомагає розуму зосередитись на одній особливій речі, як дихання або серцебиття.

Справа в тому, що якщо ти зможеш сидіти там у повній тиші та зосереджуватись на чомусь на зразок свого дихання, тобі буде набагато легше зосередитись на своїй роботі, незважаючи на всі відволікаючі фактори, що відбуваються навколо тебе.

Спочатку я був скептично налаштований, але це справді працює. Як тільки я прокидаюся, я домагаюсь медитації протягом 10–15 хвилин.

Якщо ви не впевнені, як це зробити, такі програми, як Calm і Headspace, можуть допомогти вам розпочати роботу.

Але просто мати більше сили волі недостатньо.

Зменшіть свою залежність від сили волі

Якщо ви хочете продовжувати рости як особистість, це зростання не повинно сягати стелі, коли ваш танк сили волі порожній.

Наступний етап – це все про вас, як ви можете використовувати невелику частину сили волі під час кожного завдання, щоб зберегти решту на потім.

1 розбийте цілі на здійсненні шматки

Ідея полягає у тому, що ви берете велику ціль і розбиваєте її на менші розміри, щоб зробити її більш досяжною.

Чому?

Найсильніший ворог ваших сил волі дивиться на величезну мету, яку ви поставили перед собою, і лякає масштаб її досягнення. Якщо ви скажете: «Я хочу заробити 1 000 000 доларів», це величезна мета, яка може зайняти деяким людям роки.

Але коли ви розбиваєте свою мету на менші сегменти, такі як «заробляйте додатково 3000 доларів цього місяця» або «напишіть 100 слів у дописі в блозі», тоді великі проекти стають простішими, веселішими та мотивуючими.

Подумайте про це так – чим страшнішим буде проект для вас, щоб ви тільки почали, тим більше сили волі вам знадобиться заздалегідь.

Навіщо переживати цю агонію?

Розбийте свою мету на 8–10 «шматочків», застосуйте часову шкалу, дії, які потрібно виконати для кожного, та здійсніть.

2 створіть собі звички

Ваше сьогоднішнє життя – це по суті сума всіх ваших звичок.

Те, що ви витрачаєте на час, думаючи і роблячи кожен день, формує людину, якою ви є сьогодні, і те, як ви бачите свій світ.

Здебільшого це добре знати. Уявіть, що коли вам доводилося приймати душ, вам доводилося думати: «Гаразд, мені потрібно зняти одяг, сходити в душ, увімкнути воду, покласти шампунь у волосся, змити його…» – ви отримаєте картинку. Ми буквально не мали б часу закінчити решту дня.

Але як люди, ми також схильні створювати шкідливі звички. Можливо, це купівля пампушки після обіду. Або натискання кнопки відкладення, коли спрацьовує будильник. Чим більше ми робимо ці речі, не замислюючись, тим більше цих дій встановлюється на автопілоті.

Але що, якби ми змінили це заради корисних звичок?

Якби ми це зробили, ми б зберегли багато сили волі, роблячи добрі продуктивні вчинки, ніколи не думаючи про це.

Наприклад, якщо ви зобов’язуєтеся прокидатися щоранку, чистити зуби і ходити на пробіжку достатньо разів, зрештою вам не доведеться думати про те, щоб змусити себе йти. Через тиждень, коли ви це зробите, ви автоматично запрограмуєте свій мозок просто прокинутися і бігти, не витрачаючи сили волі, щоб вийти з дому.

Тож висновок полягає в тому, щоб з’ясувати свої справи, які ви робите, для чого потрібна сила волі, і подивитися, чи зможете ви автоматизувати це шляхом створення звички.

3 будь позитивно налаштований

Немає нічого, як смуток і депресія, що знижують силу волі та ведуть до виховання нездорового розуму.

Людям з хронічним стресом важко протистояти спокусам, які варіюються від покупки латте до диких покупок.

Неодноразово було доведено, що зміщення вашого фокусу на позитив може суттєво покращити щастя та загальну якість вашого життя.

На щастя, є рішення, яке підтримується наукою, і воно передбачає щоденне виявлення більшої вдячності.

Прагніть відповісти на наступні запитання щоранку, навіть не встаючи з ліжка:

За що я вдячний сьогодні за три речі?

Що зробило б сьогодні чудовим?

Що я сприймаю як належне?

Які переваги мені дали в житті?

Я настійно рекомендую 5-хвилинний журнал, якщо ви справді хочете перетворити це на звичку і не маєте часу на традиційні журнали. Я пишу про це, як тільки прокидаюся і безпосередньо перед тим, як лягати спати.

Наступні кроки

Якщо ви готові почати реалізовувати деякі з цих речей, ось кілька кроків, які можна здійснити, щоб розпочати:

З’ясуйте, яка частина вашого життя потребує більше сили волі, і запишіть їх. Це ваша вага? Ваш дохід? Ваші звички до сну? Не потрібно робити все відразу.

Спробуйте лише 10 хвилин медитації щоранку.

Спіть на годину раніше, ніж зазвичай, і не використовуйте телефон або ноутбук у ліжку.

Щоранку пишіть у журналі про те, за що ви вдячні.

Поставте 1 велику мету та створіть 8–10 менших завдань, які допоможуть вам її досягти.

Шукайте невеликі завдання, які ви виконуєте протягом дня, на яких ви можете відпрацьовувати силу волі.

Нарешті, скажіть мені про свій найбільший виклик у коментарях, і я із задоволенням запропоную кілька ідей, які потребують менше сили волі для їх реалізації.

Спочатку опублікований на Привіт, мене звуть Раад.

Я раад. від “ага” до “ой фігня”, я ділюсь усім на моєму стартап-шляху. щоб отримати уроки безпосередньо у свою поштову скриньку, натисніть тут.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-strengthen-your-willpower-get-more-things-done-raad-ahmed/.

Raad Ahmed люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: