Аутсорсинг окупається … і робить це швидко.

Сьогодні глобальний ІТ-домен вважається однією з найбільш стабільно зростаючих сфер бізнесу. Він включає незліченну кількість сервісів, серед яких розробка веб-програм та програм для мобільних пристроїв, тестування програмних продуктів, дизайнерські рішення та технічне обслуговування.

Численні компанії, стартапи та просто звичайні Джо з ідеєю добре знають про переваги закордонного аутсорсингу, але деякі все одно схиляються від нього через неприємний минулий досвід та відсутність знань.

Тож виникає запитання – чи слід довіряти розробці програмного забезпечення іноземним аутсорсерам?

Ось деякі очевидні переваги аутсорсингу:

1 СКОРІШЕ

Часто нова ідея вимагає негайної реалізації, але всі внутрішні ресурси можуть бути вже зайняті поточними завданнями, або просто не може бути відповідних експертів. Крім того, пошук та найм нових співробітників, швидше за все, призведе до затримок з доставкою і, можливо, до марних витрат грошей та сил. У таких випадках, коли час стає найдорожчим ресурсом, аутсорсинг виявляється одним із найкращих способів вирішити цю неприємну проблему. В даний час існує безліч ІТ-компаній, які пропонують збільшити потужність проекту за найкоротші терміни, і OSSystem є одним з лідерів у цьому плані.

2 Виділена команда

Складання команди та її початок завжди вимагає часу. Є 99% шансів, що надійна та авторитетна аутсорсингова компанія надасть вам спеціальну спеціальну команду, яка відповідатиме всім вашим вимогам та очікуванням. Для замовників із США, ЄС або Австралії, що мають внутрішню команду розробників або аутсорсинг на місцевому рівні, може легко перетворитися на небезпечну справу, тому найняття команди розробників, де вартість робочої сили на 40-60% дешевше, виглядає як відмінний варіант.

3 Основа на вимогу

Згідно зі статистикою, 57% компаній віддають перевагу аутсорсингу через його гнучку модальність на вимогу. Цей спосіб позбавлений будь-яких довгострокових зобов’язань, виключаючи витрати, пов’язані з наймом та утриманням власної команди. В основному, ви в кінцевому підсумку працюєте з точною кількістю розробників, які вам зараз потрібні, і з наборами навичок, які вам точно потрібні.

4 Пул талантів

Іноді, шукаючи рішення для проекту, ми думаємо, що нам потрібен єдиний експерт, який вирішив би всі проблеми. Але досвід показує, що якщо є розробник – є і тестер. Зрештою, одного експерта просто недостатньо, таким чином відкриваючи двері для аутсорсингу з широким спектром пропонованих знань.

Крім того, набагато швидше наймати на глобальному рівні, ніж на місцевому рівні. Замість того, щоб витратити кілька тижнів або навіть місяців, щоб отримати набір кандидатів на певну посаду, за годину можна легко отримати декількох кандидатів на будь-яку посаду з усього світу.

5 Архітектура та процеси проекту

Якщо ви працюєте з іноземною аутсорсинговою компанією, ви усуваєте безліч таких проблем, як створення та обслуговування внутрішньої інфраструктури, розподіл необхідних ресурсів та моніторинг внутрішніх процесів. Наприклад, OSSystem забезпечить менеджера проекту, відповідального за управління прогресом проекту. Він / вона підготує кошторис часу, розподілить завдання серед команди розробників, контролює процес розробки, відстежує ризики та постачає кінцевий продукт замовнику.

6 Відсутність зобов’язань щодо ліцензії

В даний час існує безліч інструментів та технологій із дорогою ліцензійною платою. Якщо ви вирішите замовити аутсорсинг, вам не потрібно буде дбати про придбання необхідних інструментів та технологій розробки та, відповідно, сплачувати дорогі ліцензійні збори.

7 Найкраще співвідношення ціни та якості

Якщо порівняти різні ринки праці, ви помітите, що ціни значно відрізняються. Наприклад, PayScale стверджує, що середньому розробнику в Швейцарії платять близько 92 000 доларів на рік. Це вершина списку. У США програмісти можуть розраховувати на отримання в середньому 79 000 доларів. У Франції забудовнику платять у середньому 41 000 доларів на рік, в Україні – 29 000 доларів.

Тому аутсорсинг в Україні є не просто в рази дешевшим, ніж у США, але й технологічно досконалішим, якщо взяти до уваги статистику Hacker Rank.

Факти про Україну.

Україна – країна з величезним потенціалом!

ІТ-сфера залишається однією з найбільш швидкозростаючих галузей нашої економіки. За статистикою 2017 року експорт ІТ-послуг зріс на 20%. Завдяки великій кількості освічених та кваліфікованих спеціалістів, зручному часовому поясу та легкому спілкуванню український ІТ-сектор є серйозним конкурентом іншим популярним напрямкам ІТ-аутсорсингу.

Окрім підписання Угоди про вільну торгівлю з Європейським Союзом, Україна також стала частиною безвізового режиму з ЄС, що значно полегшило фізичну поїздку до клієнтів по всій Європі.

Географічно ми знаходимося в центрі Європи, де практично немає ураганів, тайфунів або тропічних штормів; у нас зима м’яка і не сніжна. Тому, на відміну від багатьох інших частин світу, наша робота не буде порушена несподівано суворими погодними умовами.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/outsourcing-pays-offand-does-fast-oleh-sieroochenko/.

Oleh Sieroochenko люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: