Коли (інший) OTT Master of the World виявляє переваги лінійного телевізійного мовлення

Кілька місяців тому я написав статтю (https://www.linkedin.com/pulse/ever-thought-live-tv-europe-dead-think-twice-vincent-grivet), в якій підкреслював, що # Amazon вводить лінійну Телевізійні канали, що для багатьох стало несподіванкою; часто вважають і розглядають як абсолютну істину, що майбутнє телебачення є суто на запит, і що традиційне лінійне (мовлення) ТБ було чимось із минулого, майже зниклого. Сьогодні приходить новина про те, що зараз Netflix грає з концепцією прямого телеканалу, і, до речі, цей тест відбудеться у Франції. Я не можу встояти перед приємністю згадати (ще раз), що я зробив саме цю пропозицію щодо інтеграції прямих каналів для старших керівників # Netflix, коли вони починали свою французьку діяльність кілька років тому, в 2014 році; на той час пропозиція була сприйнята як досить дивна, але все, очевидно, змінилося … і я радий бачити це, будучи глибоко віруючим в концепцію гібридного телебачення, втілену #HbbTV.

До речі, варто зазначити, що “нова дитина в місті” в OTT та трансляція у Франції, а саме #Salto (www.salto.fr), запущена 10 днів тому, з самого початку інтегрувала в прямому ефірі та на вимогу; здається, це гарна ідея, оскільки Netflix вважає, що повинен робити те саме!

PS; якщо ви шукаєте чудову технологію для ефективного поєднання телевізійних програм у прямому ефірі та не в прямому ефірі, ви можете знайти її тут: http://www.hbbtv.org!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/when-other-ott-master-world-discovers-merits-linear-broadcast-grivet/.

Vincent Grivet люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: