Найкращі можливості для працівників, що працюють щогодини, в сучасній економіці

Тут, у Snagajob, на нашому онлайн-ринку та платформі управління персоналом ми маємо понад 75 мільйонів щогодинних зареєстрованих працівників та 300 000 місць роботодавців. Ми живемо і дихаємо погодинним досвідом робітників, і завдяки постійним дослідженням та щоденній взаємодії з працівниками ми побачили, що існує справжня потреба у ресурсах, які допоможуть їм пройти шлях до роботи. Що ми чули від робітників, так це те, що більшість ресурсів, які вони могли знайти, були зосереджені на оплачуваній роботі або, якщо погодинно, то на спеціалісті, що займається знаннями. У партнерстві з LinkedIn ми вважали, що важливо співпрацювати, щоб переглянути наші відповідні дані та визначити схеми, які можуть бути корисними як для робітників, так і для роботодавців.

Наша мета цього дослідження полягає у наданні перших із серії ресурсів у партнерстві з LinkedIn, які розкривають найкращі варіанти та шляхи, доступні щогодинним працівникам, які, швидше за все, приведуть їх до повноцінного, довгострокового працевлаштування та швидкого просування по кар’єрному шляху. Крім того, ми прагнемо запропонувати роботодавцям, що працюють щогодини, свіже розуміння того, що мотивує та залучає працівників, що оплачують погодинну оплату, щоб допомогти зменшити товарообіг та краще залучати та просувати погодинних працівників. Нижче наведено деякі ключові висновки та висновки.

Ключовий висновок №1: Більшість працівників, що працюють щогодини, молоді, але старші працівники мають значну освіту

Ми виявили, що 71% щогодинних робітників не досягли 30-річного віку. Цей перекіс має сенс, коли ви враховуєте найпоширеніші причини, за якими люди вибирають погодинну роботу – наприклад, допомагають оплачувати школу чи допомагають розпочати кар’єру.

Однак, коли ми розглянули рівень освіти, результати були більш дивовижними. Молодші погодинні працівники, природно, мають нижчу освіту, ніж старші погодинні працівники. Але 45% годинних працівників старше 30 років мають певну середню освіту, а 15% мають ступінь бакалавра або більше.

Ключовий висновок №2: Сендвіч-магазини та спортивні магазини призводять до швидкості найму

Для багатьох працівників, що працюють щогодини, швидке працевлаштування – це різниця між можливістю оплатити рахунки чи ні. Ось чому ми проаналізували швидкість найму – або час між поданням заявки на роботу та першим робочим днем – у кількох галузях. Ми виявили, що в середньому ресторани наймають протягом 27 днів проти 33 днів у роздрібній торгівлі.

У деяких ресторанах середнє значення становить 15 днів, а це означає, що перший день працівника може настати через два тижні після подання заяви. Роздрібна торгівля в середньому займає шість днів довше, але деякі роздрібні торговці, такі як магазини спорту та меблів, швидше нагадують ресторани.

Ключовий висновок №3: Телекомунікаційні магазини, продовольчі магазини та повсякденні обіди тримають працівників найдовшими

Тривалість перебування працівників у компанії може вказувати на те, наскільки вони зайняті на роботі. Ми проаналізували, як довго співробітники залишаються сурогатом для рівня їхньої зайнятості, і виявили, що телекомунікації, випадкові обіди та продовольчі товари мають найвищий рівень щогодинної залученості працівників. Найнижчі показники мають роздрібні продавці спорту, напоїв та фаст-фуду. Цілком імовірно, що різниця у заробітній платі тут впливає, але ми не враховували їх у своєму аналізі.

Ключовий висновок №4: Хоча більшість годинних робочих місць є початковим рівнем, ресторани мають більше можливостей для зростання, ніж роздрібна торгівля

Ми проаналізували рівень досвіду мільйонів щогодинних робітників і виявили, що переважна більшість робочих місць як у ресторанах, так і в роздрібній промисловості є початковими.

Ми також виявили, що ресторанна промисловість має більшу частку управлінських ролей. Це має сенс, враховуючи, що 90% ресторанів мають менше 50 працівників. Багато невеликих магазинів означає менше середнього рівня управління, а отже, більшу частку можливостей знизу та зверху. Натомість у роздрібній торгівлі менше управлінських, але більше можливостей для початківців та середнього рівня.

Ключовий висновок №5: Середній час, який потрібен для просування по службі, різниться залежно від типу роботодавця

Погодинні роботодавці, що займаються напоями, ремеслами та меблями, найшвидше підвищуються на керівні посади – в середньому за два роки. Тоді як працівників телекомунікацій та повсякденних трапез найменш підвищують на керівні посади – в середньому це займає більше трьох років.

Деякі ресторани рекламують лише за 15 місяців або за три з половиною роки, але розподіл у кожній категорії значно менший. Так, наприклад, ми могли б очікувати, що всі магазини піци будуть рекламуватися приблизно в той же час. Така послідовність, ймовірно, пов’язана з великими мережами, які домінують у ресторанній галузі та мають стандартизовані треки просування.

Ключовий висновок №6: Багато працівників, що працюють щогодини, інвестують у вищу освіту; Здоров’я, ІТ та інжиніринг стають все популярнішими

Оскільки ми знаємо, що випускники коледжів заробляють удвічі більше, ніж випускники коледжів, не дивно, що стільки годинних працівників повертаються до школи. З погодинних працівників, які здобувають освіту після початку роботи на годину, приблизно три чверті отримують ступінь бакалавра або вище, а чверть – ступінь бакалавра.

Розглядаючи те, що вивчають ці працівники, ми виявили, що, хоча бізнес є найпопулярнішим, охорона здоров’я, ІТ та інженерія зростають найшвидше. Погодинні працівники також вивчають мистецтво, соціальні науки та комунікації, але ці галузі втрачають популярність.

Наразі це все, але ми сподіваємось продовжувати публікувати більше даних, які (1) допоможуть працівникам, що працюють щогодини, знайти потрібну роботу, яка веде до кращої якості життя з чіткими шляхами до прогресу та (2) допомагає роботодавцям, що погодинно розуміти, що мотивує та виконує своїх працівників, щоб вони могли знайти способи забезпечити це залучення. Ми твердо впевнені, що як роботодавцям, так і працівникам найкраще служити, коли роботодавець намагається зрозуміти потреби працівників і забезпечити їм шлях для зростання.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/snagajob-linkedin-team-up-serve-data-hourly-workers-peter-harrison/.

Peter Harrison люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: