Полювати на велику мрію – це як кругова економіка. Щось навчитися?

Коли ми почали будувати стартап у жовтні минулого року як виділення від VTT (власного центру технічних досліджень Фінляндії), я не міг уявити, наскільки захоплюючою є ця поїздка. VTT провів чудове дорожнє шоу на світовому рівні, де зустрічаються керівники та науковці, і існує велика довіра та сподівання, що щось нарешті станеться.

Високий рівень довіри відкрив багато дверей, що дозволило мені обговорювати з багатьма розумними та інноваційними людьми серед клієнтів, виробників, інвесторів, конкурентів тощо. Вступ у дискусію з відкритою душею, готовий шукати можливості та рішення, а не виклики, відкриває нові альтернативи та ідеї. Це також нагадує мені весь час виходу та тестування ідей із реальними клієнтами та інвесторами, а не зараз. І як тільки ви отримаєте відгук, подумайте, як покращити плани та покращити їх, і поверніться на ринки, щоб отримати нові відгуки. І це ми робили знову і знову – це як кругова економіка

Я також переконався, що обмеження, як правило, полягають у вашому власному мисленні та переконаннях. Коли в планах є лише економічна логіка, здається, є розумні рішення щодо фінансування з державних та приватних джерел, що дозволять здійснити великі мрії.

Ми також вважаємо, що чим більше мізків, тим більше змін. Ми були б вдячні за будь-які коментарі, відгуки та ідеї. Загляньте на нашу веб-сторінку, щоб отримати додаткову інформацію (www.infinitedfiber.com), і з нетерпінням чекаємо від вас швидше, ніж пізніше.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/hunting-big-dream-like-circular-economy-something-learn-petri-alava/.

Petri Alava люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: