Покращення досвіду у розподіленому світі

Пандемія COVID-19 надзвичайно прискорила існуючі тенденції.

Протягом останніх кількох років ми спостерігаємо стрімке зростання мобільної розподіленої робочої сили. Роботодавці повинні забезпечити продуктивність та співпрацю для своїх співробітників так само, як і в офісі. Крім того, роботодавці повинні забезпечити свою робочу силу однаковою якістю та безпекою для доступу та роботи над ресурсами / проектами компанії. Все це вимагає безперервного та послідовного досвіду роботи, орієнтованої на мобільність, як в офісі, так і поза ним, незалежно від того, під час транспортування чи вдома.

Крім того, зважаючи на ситуацію, що склалася в даний час у COVID, збільшується кількість людей в домашніх мережах та підвищується інтерес до розваг. Очевидний ріст захоплюючих вражень на основі хмар, включаючи багатокористувацькі ігри, додатки AR / VR та потоковий вміст, такий як музика / відео або UCaaS. Зі збільшенням використання домашнього Wi-Fi ще більше розчарувань через ненадійні та незадовільні зв’язки. Балансування програм корпоративної співпраці під безпечним і повільним VPN із потоковою передачею високої чіткості додає ще один складний рівень.

Велика частина незадовільних стосується якості зв’язку, незалежно від того, чи широкосмуговий зв’язок до місця розташування, чи Wi-Fi підключає ваш пристрій до Інтернету.

Якість досвіду роботи програми стосується не лише пристрою, яким ви користуєтесь, але багато і відстані користувача аж до місця розташування сервера серверних програм. Покращуючи досвід роботи з додатком, слід продумати як зручність використання, так і безпеку.

Як хтось згадував, мережа повинна адаптуватися до користувача, а не користувач до мережі, як це робиться сьогодні. Зрештою, більшість проблем, які дають досвід «відставання», пов’язані з мережевим зв’язком між користувачем та хмарною службою.

Для покращення досвіду для кожного підключеного користувача в цьому розподіленому світі існують технологічні тенденції та інновації, які можуть забезпечити раніше нежиттєздатні рішення. Хоча розподілені хмарні хмари були побудовані, щоб забезпечити підключення 5G, вони в основному залишаються невикористаними для інших рішень, особливо стосовно останньої милі. Незважаючи на те, що покращене підключення було добре визнано завдяки рішенням SDWAN, їх можливості не допомагають, коли людина більше не в офісі. Нові рішення повинні охоплювати кожен додаток, кожен пристрій і де завгодно, щоб забезпечити найкраще підключені рішення, незалежно від того, перебуває людина в офісі чи поза ним.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/enhancing-experience-distributed-world-rajan-raghavan/.

Rajan Raghavan люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: