Підприємництво вам ближче як ніколи

Підприємництво вам ближче як ніколи – запустіть свій стартап всього за тиждень

Якщо ви ще не заходили у світ підприємництва, я впевнений, ви можете придумати сто причин, чому не можете. Час, мабуть, наближається до вершини списку. Однак насправді відкриття бізнесу може бути швидким. Зараз існує безліч ресурсів, які різко скоротили час, необхідний для початку роботи. Дійшло до того моменту, коли цього разу на наступному тижні ваш запуск мрії вже міг працювати.

Ось як.

День 1: Знайте свій ринок та складіть бізнес-план

Google. Де б ми без цього? Якщо ви хочете отримати уявлення про потенційних конкурентів, знайти постачальників та виробників та створити профіль цільової аудиторії, то пошукові системи – ваші друзі. Можливо, для початку перевірте alexa.com або quantcast.com, щоб переглянути аналітику та демографічну аудиторію ваших потенційних конкурентів, наприклад.

Використовуйте вивчене, щоб розпочати побудову бізнес-плану. Знати, яку інформацію включити у свій план, може бути хитро, проте цей документ є ключовим для реєстрації компанії, отримання банківського рахунку та навіть переконання себе, що це життєздатна ідея.

На щастя, є також безліч готових шаблонів бізнес-планів. Наприклад, у Microsoft Word є такий. Завантажте його з templates.office.com, а потім адаптуйте до своїх потреб.

День 2: Зареєструйте свою компанію та отримайте брендинг

Деякі країни можуть оформити реєстрацію, але ОАЕ добре відомі тим, що впорядковують процеси реєстрації компаній.

Вам потрібно буде врахувати, який ви тип компанії – професійна, промислова чи комерційна? А де ви хотіли б базуватися – на материку чи у вільній зоні? Якщо вам потрібна швидкість, вільна зона для вас. Вони регулюються самостійно, тому ви можете звертатися безпосередньо до них, не турбуючись про додаткові схвалення. Якщо ви є технічною компанією в Dtec, ми можемо допомогти вам вчасно підготувати ліцензію на обслуговування до запуску.

Як завжди, зараз існує безліч ресурсів, які допоможуть вам прийняти правильні рішення при реєстрації. Почніть з нашого путівника тут.

Що стосується брендингу, ви можете подумати, що вам потрібен дизайнер або якесь професійне програмне забезпечення, таке як Adobe. Можливо, у минулому, але вже не. Існує безліч онлайн-платформ на основі штучного інтелекту, які дозволяють вам розпочати це безкоштовно – looka.com та brandbuilder.ai, є найкращими прикладами.

День 3: Знайдіть дім для свого бізнесу

Важливо забезпечити офіційний дім для стартапу – як в Інтернеті, так і фізично.

Перетягування веб-конструкторів робить створення веб-сайту швидким і простим. Ймовірно, варто інвестувати в підписку на одного з них, щоб забезпечити доступ до всього, що вони можуть запропонувати, включаючи хостинг та часті оновлення.

Ось декілька, які ви можете розглянути, але є на вибір:

· Tasjeel.ae – це платформа на базі ОАЕ, що пропонує все, від побудови веб-сайтів до хостингу та хмарних серверів

· Squarespace.com – майте безліч шаблонів та варіантів для швидкого запуску вашого сайту

· Wix.com – як і багато шаблонів, він пропонує простий у використанні конструктор логотипів

· WordPress – надає вам можливість робити практично все безкоштовно, але вам все одно доведеться заплатити за хостинг

Ідея розробників додатків, можливо, трохи екзотичніша. Як і їхні веб-аналоги, вони роблять створення програми простою та досяжною лише за 24 години. Для початку перевірте appinstitute.com та buildfire.com.

Вам також знадобиться фізична адреса для таких речей, як реєстрація компанії, банківська справа та юридична кореспонденція. Якщо ви створили хаб-хаб, що належить вільній зоні, такий як Dtec, ви одразу отримаєте адресу, а також доступ до готового коворкінгу зі столом plug-and-play та офісними приміщеннями, а також приймальні та кімнати для переговорів.

День 4: Подумайте про фінанси

Я знаю, про що ви думаєте: трохи пізно вдень, щоб почати обмірковувати, звідки беруться гроші, чи не так? Ну, це залежить. Багато стартапів ідуть на фінансування, оскільки вважають, що це єдиний спосіб, яким ви можете запустити. Але, як ми пояснюємо в нашому окремому дописі в блозі, це зовсім неправда.

Як відомо, завантаження – це процес запуску вашої компанії, використовуючи лише власні наявні кошти. Це змушує вас знаходити шляхи подолання викликів, не просто кидаючи на це гроші. Одне з найбільших занепокоєнь у деяких підприємців – це пошук грошей, щоб розпочати виробництво товару для продажу. Однак продукт не повинен бути готовим до запуску, існує можливість продажу перед виробництвом та краудфандингом.

Ви також можете використати цей день для створення рахунку в комерційному банку та реєстрації програмного забезпечення для бухгалтерії. Все можна зробити через Інтернет. Наприклад, обліковий запис Mashreq у Neobiz пропонує повну онлайн-заявку і спеціально спрямований на стартапи та МСП.

Дні 5-6: Отримайте маркетинг та зверніться до клієнтів

Коли тиждень починає підходити до кінця, настав час складати маркетинговий план. Відкрийте найбільш підходящі та найрелевантніші акаунти в соціальних мережах – Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram тощо – і починайте розмовляти. Слідкуйте за багатьма відповідними людьми; багато хто часто піде назад.

Перегляньте веб-сайти, такі як socialcrawlytics.com та spyfu.com, які дозволяють викрити найбільш загальний вміст ваших конкурентів та заглянути в їх маркетингові кампанії. Ви також можете розпочати налагодження зустрічей з потенційними клієнтами. Деякі можуть хвилюватися, наскільки це складно у світі COVID-19, де про особисті зустрічі не може бути й мови. У таких випадках ви можете використовувати такі програми, як Zoom та Google Meets. Ці програми зробили потенційних клієнтів більш доступними, ніж будь-коли раніше.

День 7: Перегляньте все

Правильно, за цим семиденним планом є навіть день, вільний для того, щоб підвести підсумки всього. Перевірте свій бізнес-план, налаштуйте веб-сайт, поговоріть з постачальниками та телефонуйте більше із можливими клієнтами.

Зателефонуйте експертам

Якщо час справді суттєвий, тоді розгляньте Dtec. Ми можемо виконати для вас кожен крок процесу, включаючи реєстрацію вашої компанії, подання заявки на ліцензію чи візу та допомогу в окресленні діяльності. Ви також матимете доступ до виховного, гнучкого робочого середовища. Це дасть вам більше часу, щоб сконцентруватися на особливостях вашого бізнесу.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/entrepreneurship-closer-you-than-ever-hans-henrik-christensen/.

Hans Henrik Christensen люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: