4 поради щодо успішної роботи на роботі

Незалежно від того, чи готуєтесь ви працювати вдома, щоб позбутися вірусу COVID-19, або хочете знайти кращий баланс між робочим і особистим життям, ось кілька порад та підказок, щоб максимізувати свій успіх.

З 2015 року Aries Security є 100% віддаленою компанією. Хоча деякі з нас подорожують на замовлення клієнтів, конференції та заходи, ми зрозуміли, як успішно працювати як віддалена компанія.

Високоякісна камера з мікрофоном

Отримайте USB-відеокамеру з високою роздільною здатністю із пристойним вбудованим мікрофоном. Ви можете отримати гарну камеру 1080p на Amazon за ціною менше 100,00 доларів. Нечіткі затемнені зображення та поганий звук ніколи не повинні бути проблемою сучасних технологій.

Платформа співпраці

Використовуйте інтегрований набір інструментів для відео / чату !!!

Використовуйте той, який інтегрується у ваш робочий календар

Вибираючи платформу, серйозно розгляньте можливість вибору платформи, яка інтегрується з вашими основними бізнес-партнерами. Вони можуть не дозволяти встановлення клієнта для рішення, яке ви хочете використовувати.

Якщо ваша компанія використовує рішення Microsoft, перейдіть до Teams.

Якщо ваша компанія використовує G-Suite від Google, перейдіть до чату Hangouts тощо.

Інше – на ринку є десятки інших рішень, таких як Zoom, Slack, GoToMeeting тощо. Це жодним чином не є схваленням для жодного з них. Робіть свої дослідження, але не впадайте у параліч аналізу – тут щось абсолютно краще, ніж нічого.

Переконайтеся, що ви не стаєте частиною проблеми. Ви можете випадково розкрити конфіденційні дані компанії, якщо не бути обережними. Використовуйте лише рішення, дозволені Вашою компанією !!!

Погодьтеся з етикетом

Співпрацюйте зі своїми колегами та узгоджуйте основні правила проведення етикету.

Чи дозволено тваринам?

Гавкання може бути дуже відволікаючим і болісним для почуття у фоновому режимі. Для нас ми дозволяємо тварин, якщо вони не відволікають увагу (милі кошенята завжди дозволяють).

Чи існує дрес-код?

Як би це не звучало безглуздо, люди іноді забувають, що вони «на роботі», і поводяться неправильно, якщо не одягнені відповідно до мінімальних стандартів одягу компанії. Хоча я можу мати відеоконференції у своїх тапочках, важлива наявність тієї частини, яка представлена на камері.

Ми часто проводимо спеціальні відеоконференції для клієнтів. Краще бути готовим і одягнутись належним чином до чогось, що спливає, ніж доводитися сутички

Визначте, що є відповідним середовищем для проведення нарад у вашій організації.

Безпека

Ви маєте намір говорити про власну інформацію компанії під час дзвінка? Якщо так, то спільна зона може бути неприйнятною.

Зробіть тест у своєму місці, щоб побачити, чи хтось може почути вашу розмову за межами вашого місцезнаходження. Якщо так, розгляньте можливість використання біло-рожевих генераторів шуму (40–250 доларів США).

Космос

Спробуйте налаштувати камеру та зробіть знімок екрану, як ви могли б виглядати під час дзвінка. Якщо він захаращений, не підходить для роботи, або у вас просто немає багато місця, то подумайте про дешевий зелений / синій екран, який би відстав від вас (гідні доступні в Інтернеті за 30-150 доларів).

Освітлення

Налаштуйте освітлення, щоб ви не змивалися. В Інтернеті є безліч відео, що описують прості прийоми освітлення для відеотрансляції. Використовуйте їх!

Щоденні стенди

Поміркуйте, як часто ви натрапляєте на людей в коридорі в цегляному кабінеті. Розмови про охолоджувач води – це справжня річ. Втрата цього щоденного дотику може бути небезпечною для продуктивності, якщо ви не знайдете способу його замінити. Я рекомендую проводити 1-2 дуже швидкі (5-10 хвилин) щоденні зустрічі, де можна обговорити блокатори та підвищити продуктивність.

Це також суттєво допоможе моральному духу, оскільки багато приїжджих на роботу перебувають в ізоляції. “Щотижневої” зустрічі недостатньо.

Сподіваюся, це допоможе. Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, опублікуйте їх у розділі коментарів, і я зроблю все можливе, щоб відповісти, як у мене буде час.

Якщо вам сподобалася ця стаття, підкажіть, будь ласка, великим пальцем і неодмінно поділіться нею з іншими, які, на вашу думку, можуть отримати від цього користь.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/4-tips-successfully-telecommute-brian-markus-mba-cissp/.

Brian Markus, MBA, CISSP люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: