VR – це двигун, який сприяє співпереживанню у всьому світі

Перші можливості американців співчувати іншим громадянам світу насамперед з’явилися завдяки новинам. Чати FDR біля каміна були першою можливістю, яку багато хто мав почути про те, що відбувається у їхній власній країні, тим більше не в усьому світі. Сім’ї, які зібралися навколо радіо, щоб послухати ці та інші ефіри новин.

Імена відомих кореспондентів новин, таких як Клер Холлінгворт, Ерні Пайл, Едвард Мерроу та Уолтер Кронкіт, перегукуються з тим, що вони ділилися світовими подіями, оглядаючи їх. Про тяжке становище людей в інших культурах та в інших місцях ми чули завдяки думкам цих журналістів.

Перехід вперед до 1980 року та створення Кабельної мережі новин (CNN), першої в США мережі усіх новин, яка 24 години на добу поділяла постійний потік світових подій. До 1985 року ми пішли за журналістами у віддалені місця по всьому світу і з перших вуст дізнались про різні труднощі раніше невідомих народів та культур. І наш світ став меншим.

Поверніться до сьогоднішнього дня, і найгарячішим новим “двигуном співпереживання”, який пов’язує нас із нашим світом, є технологія віртуальної реальності (VR). Поєднайте VR з новими можливостями підключення 5G, і користувачі тепер зможуть бачити, чути та відчувати світові події, коли вони розгортаються, пліч-о-пліч з місцевими жителями, як ніколи в історії.

Смутний підйом вр

Технічні експерти роками говорять нам, що VR – це наступна велика хвиля, але ця хвиля все ще далеко в морі, і вона мала проблеми з проникненням на узбережжя основної свідомості. Чому VR ще не злетів? Причини різні і включають складність ранніх технологій, погані методи виробництва та розповсюдження контенту, включаючи неможливість надсилання величезних файлів через Wi-Fi, повільну частоту оновлення та погану роздільну здатність, від якої у деяких нудило, і навіть опір носінню простого гарнітура.

Деякі з цих причин мають міру обґрунтованості; але в міру розвитку технологій кожна з цих бар’єрних мілин буде бачити, як прийдешня хвиля омиває їх і продовжує рухатись далі. Як і смартфони, які відкрили цілу нову екосистему підключення, технологія VR стане наступним великим кроком у наше майбутнє.

Як виглядає це майбутнє? Це означає впровадження технологій з гарнітурами VR у кожному домогосподарстві та звичному загальнодержавному підключенні 5G. Це означає пережити події нашого світу на власні очі і не змушувати сприймати чиюсь упереджену думку щодо цього.

Наступаюча революція 5g

Програми VR наступного покоління потребуватимуть більшої пропускної здатності та меншої затримки, ніж може забезпечити 4G, саме тому майбутнє іммерсивних технологій залежить від впровадження 5G. Подумайте про 5G як про супермагістраль для наступного десятиліття підключення з більшою швидкістю, більшою швидкістю реагування та можливістю підключити НАБАГАТО більше пристроїв одночасно. 3 квітня 2019 року в Південній Кореї було оголошено про 5G. Того ж дня Verizon запустив його в США. Зараз AT&T бере участь у перегонах. Деякі підрахунки, як цей від Ericsson, передбачають, що до 2024 року кількість підписок на 5G сягне 1,5 млрд., І це покриття охопить понад 40% світового населення.

Американці вже бачили, як з’являються менші мережі 5G, але в більшості областей це не зросте до 2021 року. Цьому прискоренню можна було б допомогти або перешкодити в США, оскільки уряд запропонував націоналізувати 5G.

Поточний випуск 5G у Сполучених Штатах виглядає так:

Verizon: стаціонарна та мобільна 5G працює в кількох областях

AT&T: мобільний 5G для вибраних клієнтів у 19 містах; заплановано більш широке охоплення протягом 2019 року

T-Mobile: комерційний запуск 5G у другій половині 2019 року; загальнодержавне покриття очікується в 2020 році

Спринт: мобільний 5G в Атланті, Далласі-Форт-Уорті, Х’юстоні та Канзас-Сіті

Американська стільникова мережа: послуги 5G з’являться у другій половині 2019 року

C Spire: Виправлені послуги 5G у штаті Міссісіпі

Хартія: Тестування 5G, але не має твердих планів впровадження

Зоряне: виправлено 5G в даний час у Бостоні, Денвер, штат Лос-Анджелес, Нью-Йорк та Вашингтон, округ Колумбія

Оновлення 5G в інших країнах включають:

Канада: канадська Telus Mobility надала 2020 рік, оскільки 5G стане доступним для своїх клієнтів, але пояснює, що люди в районі Ванкувера можуть очікувати раннього доступу.

Мексика: Наприкінці 2017 року мексиканська телекомунікаційна компанія América Móvil оголосила про випуск 4,5 мереж в очікуванні випуску 5G. Його генеральний директор заявляє, що 5G повинен бути доступний у 2020 році, але може з’явитися як тільки в 2019 році, залежно від доступної на той момент технології.

Пуерто-Рико: Провайдер бездротової мережі Claro планує впровадити 5G в Пуерто-Рико в 2019 році, можливо, в червні.

Бразилія: Після підписання угоди про допомогу в розробці та впровадженні технології, ми очікуємо, що Бразилія введе послугу 5G, починаючи десь у 2020 році.

Японія: NTT DOCOMO – найбільший в Японії оператор бездротової мережі. Вони вивчають і експериментують з 5G з 2010 року і планують запустити до комерційних послуг 5G у вересні 2019 року, офіційний запуск – у 2020 році.

Німеччина: Відповідно до Стратегії 5G для Німеччини, опублікованої Федеральним міністерством транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини (BMVI), пробні установки розпочались у 2018 році з комерційним запуском до 2020 року. 5G планується впровадити “протягом періоду до 2025 року. “

Великобританія: Кілька компаній запускають мережі 5G у Великобританії. Багато міст побачать 5G в 2019 році, але іншим доведеться почекати до 2020 року або навіть довше.

Vr як двигун емпатії

Кріс Мілк, режисер VR, сказав: “Говорити про віртуальну реальність – це все одно, що танцювати про архітектуру”. Це тому, що VR – це досвідне середовище. Це має бути відчуто, а не обговорено. Потрапляючи в досвід VR, ви відчуваєте правду, почуваєтесь єдиним з іншими, хто ділиться досвідом. У своєму TED-розмові на цю тему Кріс Мілк сказав: “Це (VR) глибоко пов’язує людей з іншими людьми”, дозволяючи їм ділитися чужим людським досвідом.

Жоден інший вид ЗМІ не має такої сили, що може змінити сприйняття людьми одне одного. На відміну від інших машин, які схильні видаляти з нашого досвіду невелику частинку людства, VR – це двигун, який робить нас більш зв’язаними і, зрештою, більш людьми.

Чи бачите ви, як це повністю змінить сферу журналістики? Немає більше шуму щодо фейкових новин з упереджених та ненадійних джерел. VR дозволяє нам побачити, як це – пережити повсякденні приниження расистської мікроагресії, стати бездомним або навіть бути твариною, яку готують до різання.

З VR ми сидимо на підлозі в наметі, поруч із реальною людиною, яка розповідає нам про їх поточну ситуацію, навіть коли ми бачимо і чуємо це навколо нас. Такий глибокий досвід не може не спонукати нас до більших дій, заснованих на правді.

Зараз Час

Зараз, як ніколи раніше, настав час, коли ми побачимо, як віртуальна реальність заходить у загальнодоступне суспільство і стає інструментом трансформації покоління. За даними IDC, глобальні поставки гарнітур VR, як очікується, становитимуть 8,9 мільйона одиниць у 2019 році, що на 54% більше у порівнянні з минулим роком. Виробники гарнітур, такі як Oculus, Samsungand та інші, щодня викачують нові VR-пристрої, які є більш доступними, зручними та простими у використанні. За короткий проміжок часу кожен матиме гарнітуру VR, як і кожен зараз має смартфон і дивується, що взагалі робив без нього.

Поширення зв’язку 5G стане лише ширшим, оскільки воно також стає загальновизнаною нормою, якої вимагають усі. У поєднанні з можливостями віртуальної реальності ми можемо досягти найвищого досвіду взаємовідносин з іншою людиною за півсвіту. У нашому нинішньому кліматі недовіри, звинувачення та ненависті VR і 5G є сенсаційними новими інструментами, якими ми можемо протистояти правдою, співчуттям і співчуттям.

Джерело: блог Live Planet.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/vr-engine-drive-empathy-worldwide-halsey-minor/.

Halsey Minor люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: