Наше бачення кращої програмної екосистеми забезпечення медіа

Десять років тому MediaMath була однією з перших компаній, яка запровадила програмний маркетинг як основу для купівлі-продажу залишків товарних запасів. На той момент обіцянка оптимізованого для машинного навчання програмного придбання засобів масової інформації була очевидною, але для рекламодавців не було достатньо засобів масової інформації та даних, щоб повністю реалізувати обіцянку програмного маркетингу.

Для вирішення цього обмеження пропозиції MediaMath зосередився на створенні продуктів, які відкривають достатній доступ до пропозиції, щоб забезпечити швидко зростаючий попит. Ми налагодили стосунки з величезною екосистемою видавців та бірж, щоб залучити якомога більше запасів на нашу платформу. Ми створили складний набір інструментів для витончених клієнтів, які можуть будувати поверх платформи та управляти власними приватними відносинами з поставками. Це були правильні інструменти в потрібний час, які допомогли маркетологам та їх агенціям знайти своїх цільових клієнтів там, де їм потрібно, масштабно (і, звичайно, заплатити правильну ціну, з правильним повідомленням, у потрібний час!).

Ця стратегія дала свої результати. Цього року програмний маркетинг наближається до 50 відсотків від загальної кількості цифрових витрат, не пов’язаних з пошуком, і вже на шляху до того, щоб стати домінуючою структурою, за допомогою якої покупці – включаючи найбільші бренди та агентства у світі – виконуватимуть усі свої бюджети цифрових медіа.

Однак, оскільки програмне забезпечення спричинило реальні зміни в тому, як ми думаємо про маркетинг, і населення світу проводить дедалі більше часу в Інтернеті, настав час рішень, доступних на ринку, дозріти доволі. Інші наслідували цей приклад, щоб з’єднати всіх гравців в екосистемі разом, і це створило заплутаний і надто складний ланцюжок поставок, з деякими глибоко вкоріненими проблемами, які потрібно терміново вирішити. Такі проблеми, як несправедливі аукціони, непрозорі стратегії ціноутворення, марно витрачені кошти, шахрайство, занепокоєння щодо безпеки бренду та постійна ізоляція кількох великих медіа властивостей стримують рекламодавців від перекладу своїх маркетингових доларів та уваги повністю та впевнено у програмні. Пора зробити крок вперед.

Наше бачення

Я хотів би поділитися баченням MediaMath щодо стійкої моделі постачання, яка принесе користь рекламодавцям, агентствам, видавцям, а також споживачам. Він базується на трьох принципах, які піднімають планку для всіх пропозицій, до яких клієнти можуть отримати доступ через нашу платформу:

Автоматизовано: RTB розпочав галузь з автоматизації, але всі пропозиції, до яких мають доступ наші клієнти, повинні оптимізуватися, щоб охопити свою найкращу аудиторію без необхідності укладати приватні угоди з незліченними партнерами або робити одноразові інтеграції з іншими правилами купівлі.

Адресується: маркетологи потребують одного пункту для доступу до всієї своєї клієнтської бази, у кожному медіа-середовищі, форматі реклами та пристрої, щоб оптимізувати свої багатоканальні кампанії та забезпечити уніфікований досвід.

Підзвітний: Рекламодавці заслуговують на справедливе аукціонне ціноутворення, гарантію безпеки бренду та усунення шахрайства, а також стандартизовану та прозору політику, для якої ці фактори слід вимірювати та коригувати. Споживачі заслуговують на гарантію дотримання їхньої конфіденційності та безпеки відповідно до закону, нормативних актів та галузевих норм для підтримання та зміцнення довіри між ними та маркетологами.

Ми наполегливо рухаємося до виведення цього бачення на ринок і виконуємо ці дві основні стратегії:

Ми будемо співпрацювати лише з компаніями в галузі, які надають вартість. Ми збираємося вирізати посередників, які не додають вартості, щоб ми могли максимально ефективно привернути аудиторію з найбільшою цінністю безпосередньо до рекламодавців без шкоди для безпеки їхнього бренду або конфіденційності споживачів. Це передбачає руйнування огороджених садів, притягнення наших партнерів до відповідальності та створення найвищих стандартів безпеки споживачів нашим єдиним стандартом.

Ми просунемо набір продуктів, який підкреслює якість. Кожен користувач платформи MediaMath матиме стандартний якісний медіа та матиме доступ до преміум-медіа з привілеєм, щоб одним натисканням кнопки охопити своїх найцінніших споживачів. Наші інструменти забезпечують гнучкість для рекламодавців для налаштування пропозиції відповідно до їхніх конкретних потреб.

Ми впевнені, що наші клієнти та партнери вже побачать плоди цього підходу: ми засновуємо партнерів для Technology Consortium, щоб зробити маркетинг, заснований на людях, широко доступним у рамках програмних каналів, використовуючи стандартну структуру ідентичності. Ми одні з перших розпочали підтримку ініціативи IAB Tech Lab, яка ініціює ADS.txt для боротьби з підробкою доменів та постачанням “підробок”. Нещодавно ми запустили Кураторський ринок – нашу пропозицію преміум-пропозицій, яка надає рекламодавцям доступ у один клік до видавців супер-преміум класу, а також до їх найкращих аудиторій. Як частина цього, наша гарантія безпеки бренду гарантує, що рекламодавці платять лише за безпечні, захищені, законні та людські враження на кожному каналі.

Крім того, найближчими місяцями ми оголосимо про наступні кроки, які ми будемо робити, щоб вирівняти ігрове поле в садовому саду, ще більше посилюючи наші можливості надати маркетологам доступ до всіх каналів для своїх найкращих клієнтів.

Завданням MediaMath завжди було перетворення реклами за допомогою технологій та досягнення більш ефективних результатів для наших рекламодавців. Переходячи до наступного етапу цієї місії, ми запрошуємо вас приєднатися до нас і стати частиною наступного етапу розвитку цієї галузі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/our-vision-better-programmatic-media-supply-ecosystem-jacob-ross/.

Jacob Ross люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: