Хмара та освіта – це не пиріг у небі

Нещодавно я писав у Tech & Learning UK про те, чому настав час хмарі панувати над освітніми середовищами.

На сьогоднішній день було багато галасу про “хмару” та переваги, які вони можуть мати для великих організацій. Проте, коли гучні прориви, пов’язані з хмарою, породжують стільки ж обговорень, не дивно, що освітній сектор ретельно крокував щодо охоплення хмари.

Тим не менше, з використанням належних запобіжних заходів, хмара може трансформувати освітні організації двома способами.

По-перше, правильна хмарна модель може допомогти освітньому сектору подолати проблеми безпеки, з якими вони стикаються, наприклад, коли учням надаються пристрої для доступу до Інтернету вдома для виконання домашніх завдань.

Як постачальник пристрою відповідальність покладатиметься на навчальний заклад – він повинен забезпечити, щоб він міг захистити студента незалежно від його місцезнаходження. На даний момент це проблема, з якою більшість навчальних закладів не можуть ефективно керувати, оскільки їм бракує можливості викласти налаштування безпеки з централізованого місця.

Як результат, деякі пристрої можуть мати правильні налаштування безпеки, а інші – ні, і до інциденту школа не зможе цього знати. Поряд з потенційним впливом відповідного вмісту є ризик того, що невідповідності в управлінні пристроями можуть забезпечити шлюз для проникнення шкідливих шкідливих програм або шпигунських програм у мережу.

Правильна хмарна модель не тільки приносить шкоду безпеці школи, але й може позитивно впливати на уроки.

Це також надає можливість викладачам руйнувати технічні бар’єри застарілих систем та безпечно отримувати доступ до програм або програмного забезпечення, які можуть стати їхніми уроками життя новими, цікавими та інноваційними способами

Як демонструють ці приклади, хмарні рішення не повинні наповнювати освітянський сектор тривогою, натомість із застосуванням відповідних заходів хмарні рішення повинні сприйматися як спосіб зменшення кібер-ризиків, пов’язаних із постійно мінливою природою пристроїв та технологій.

Які ваші думки щодо переваг хмари для освіти?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/cloud-education-isnt-pie-sky-charles-sweeney/.

Charles Sweeney люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: