Великі інвестиції в AI виводять наш фокус на шляху клієнтів на новий рівень

(Датська версія нижче)

З наближенням Amazon на датському ринку та роздрібним бізнесом, який переживає інтенсивні перетворення, цього вже недостатньо для забезпечення постійного досвіду купівлі на різних платформах продажів. Зараз магазини вимагають технологічних рішень, які можуть сприяти поліпшенню подорожі клієнтів як у цегляно-будівельних магазинах, так і в Інтернеті.

Як ви можете прочитати в Dansk Handelsblad, Computerworld та ITWatch у зв’язку з випуском нашого фінансового звіту за 2018 рік, Fiftytwo робить наступний крок і вкладає значні кошти в розробку програмних рішень на основі AI, які підтримують досвід клієнтів з даними, які роблять це можливим для магазинів, щоб пропонувати клієнтам розумні пропозиції в потрібний час та за різними каналами продажу.

Крім усього іншого, ми працюємо над голосовими рішеннями самоперевірки, тож ви позбудетеся клопоту з телефонами та платіжними картками. Ми хочемо повністю видалити або значно збити довгі черги при оформленні замовлення.

Нашим стратегічним напрямком продовжує залишатися розробка інноваційних багатоканальних рішень для наших численних клієнтів у роздрібній галузі в Данії, північних країнах та Німеччині.

Детальніше читайте тут: https://www.fiftytwo.com/da/blog/fiftytwo-skyder-toplinjev%C3%A6ksten-med-saas-omstilling

(Датська версія нижче)

З наближенням Amazon до Данії та роздрібною торгівлею, яка зазнає швидких змін, цього вже недостатньо для забезпечення стабільного досвіду покупок на торгових платформах. В даний час магазини вимагають технологічних рішень, які можуть допомогти покращити подорож покупців як у фізичному магазині, так і в Інтернеті.

Як ви можете прочитати в i.a. Dansk Handelsblad, Computerworld та ITWatch у зв’язку з нашими акаунтами, Fiftytwo зараз робить крок далі і вкладає значні кошти у розробку програмних рішень на базі AI, які підтримують взаємодію клієнтів з даними, так що магазини, серед іншого, отримати можливість надавати клієнтам інтелектуальні пропозиції в потрібний час і в будь-якому місці та за різними каналами продажів.

Крім усього іншого, ми розвиваємось на рішеннях з виїздом із контрольованим голосом, щоб i.a. не балувати телефони та дебетові картки, а отже, довгі черги до каси.

Нашим стратегічним фокусом продовжує залишатися розробка інноваційних багатоканальних рішень для наших численних клієнтів у роздрібній галузі в Данії, скандинавських країнах та Німеччині.

Детальніше читайте тут https://www.fiftytwo.com/da/blog/fiftytwo-skyder-toplinjev%C3%A6ksten-med-saas-omstilling

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/massive-investments-ai-brings-our-focus-customer-journey-salicath/.

Henrik P. Salicath люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: