Уроки повстанців, відступників та піонерів

Я мав задоволення бути запрошеним доповідачем та учасником дискусії на щорічному заході Гаррісбурзької регіональної палати – Rebels Renegades and Pioneers – південній конференції керівництва, присвяченій обміну ідеями та отриманим уроком. У своєму досвіді підприємця я постійно вважаю, що мені приємно слухати досвід інших людей та те, як вони боролись із особистим зростанням, мотивуючи свої команди та орієнтуючись на виклики щоденного бізнесу.

Кожна людина має справу зі змінами, конфліктами та можливостями по-своєму, і ця подія поділилася особистими історіями шести бізнес-лідерів протягом своєї кар’єри.

У мене було три ключові вибори:

1 Ваш досвід дитинства створює основу для того, як ви вирішили досягти успіху.

Мій початковий план полягав не в тому, щоб розповісти, звідки я родом і як я виріс, але, слухаючи першу групу доповідачів, мене вразило, як почуття того, що пережила людина, і як вони відчувають, що це впливає на її здатність вести чи керувати своїм компаніям через складні часи та до більшого успіху. Це змусило мене зрозуміти, що обмін досвідом дуже актуальний. Я швидко підкоригував свою презентацію, щоб почати з короткого опису мого дитинства.

Я говорив про життя в Балтіморі в дитинстві та про власну сім’ю, яка стикається з фінансовими проблемами, включаючи використання соціальних служб для досягнення більшої стабільності. Цей досвід забезпечив мені рівень комфорту в управлінні складними часами та меншому житті, коли це було потрібно. Це налаштувало мене на розуміння фінансової безпеки та важливості економії у важкі часи.

Наявність самосвідомих стосунків з фінансовою звітністю та розуміння того, як ви заробляєте гроші, а як ні, є важливим фактором для довгострокового успіху та організаційного щастя. Ваші стосунки з грошима слід відкрито обговорювати, коли ви роздумуєте про відкриття бізнесу.

2 Влаштовуйтесь з дискомфортом.

Керівник повинен усвідомити, що те, як вони ведуть, як емоційно, так і фізично, вимагає готовності пережити складні часи. У той же час життєво важливо не допустити, щоб обставини зіпсували вам пір’я або, принаймні, не дозволяли емоціям однієї ситуації визначати ваші дії.

В своєму особистому досвіді я вважав важливим знечутлитися до складних обставин. Чим більше у мене стрес, тим краще я веду свою команду через виклик або хвилину стресу. Залишаючись спокійним і даючи собі можливість бачити рішення через хаос, щоб вести свою команду, потрібен рівень комфорту з дискомфортом. Це також означає прояв самоконтролю та ведення на прикладі.

3 Прийміть свої особисті помилки і рухайтеся вперед із розвиненою самосвідомістю.

Кожен підприємець та керівник, яких я знав і поважав, взяв на себе повну відповідальність. Вони ніколи не ховались від власного тягаря або вад. Натомість вони прийняли їх і побудували свою стратегію навколо протидії браку набору навичок, або вони працювали, щоб подолати дефіцит за допомогою налаштованої поведінки та мислення.

Будучи лідером, який очолює і заробляє ім’я повстанця, відступника чи піонера, це робиться тому, що вони зіткнулися з проблемами важкої роботи, невдач та визначення справжнього успіху.

Це було чудовим досвідом слухати колег-підприємців та їх особистий досвід.

Менді Арнольд

Президент та генеральний директор

Гевін

Зв’яжіться зі мною.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/lessons-rebels-renegades-pioneers-mandy-arnold/.

Mandy Arnold люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: