Більшість програм не виконують основи – Частина 2 у серії жорстких правд

Чи плануєте цього року зробити свій додаток успішним? Перше і найважливіше запитання, яке вам потрібно задати собі, коли ви стратегізуєте для довгострокового успіху додатків:

Що для вас важливіше, багато завантажень чи багато реальних користувачів?

Якщо відповідь – завантаження, тоді ви також можете зібрати речі і витратити гроші на відпочинок, оскільки ви розпусно кинете їх у обійми мобільних мереж та Facebook – і вам буде дуже мало для цього показати ( крім порожнього банківського рахунку).

Єдиний спосіб досягти успіху в мобільних пристроях – це побудувати довготривалі стосунки з відданими та зацікавленими користувачами. Це не повинно бути несподіванкою, оскільки це те ж саме з будь-якою торговою маркою чи бізнесом, незалежно від того, перебувають вони на вулиці або цифрові. Однак у мобільних пристроях ми вважаємо, що це налагодження стосунків стало вкрай необхідним і повинно бути головним акцентом для будь-якого продавця додатків.

Чому? Оскільки типовий користувач мобільного додатка змінився. Вони стали більш розбірливими; їх не так легко вразити, як це було в минулому. Вони не настільки пригнічені новими випусками додатків, які роблять те саме, що вони думають, що й інші додатки, навіть із рекламою у стилі вибуху чи розміщенням в App Store.

У вересні минулого року менше 50% користувачів додатків Великобританії завантажили один додаток (Comscore, 2016). Це вражаючий факт, який повторюється – це лише 1 додаток протягом 30 днів для більше половини опитаних британців.

Можливо, не менш очевидним є те, що навіть після того, як програма завантажена, приблизно 77% користувачів кинеться протягом перших 3 днів (Apptentive, 2016).

Це свідчить про те, що якщо вам вдасться змусити когось завантажити та використовувати ваш додаток, то вам слід криваво чекати на них! Вам потрібно ставитись до них як до королівських ролей, доглядати за ними та виховувати їх. Можна подумати, що більшість видавців додатків, які прагнуть зробити свій бізнес з додатками неабияким успіхом, роблять це.

На жаль, це не так. Дуже стурбоване тим, що менше 20% усіх програм, на яких Yodel Mobile запускав діагностику збереження програм, мають стратегію збереження, яка охоплює навіть основи.

Ви просто не можете покладатися на якість самого додатка, щоб стимулювати це збереження. Існує дуже мало додатків, які справді мають такий контроль над своїми користувачами, що вони будуть регулярно відкривати програму, незалежно від її зусиль. Додаток повинен дуже багато працювати, щоб утримувати своїх користувачів за руки та заохочувати їх виробити звичку регулярно відкривати його.

Для початку потрібно переконатися, що ви чітко розумієте, що користувачі насправді роблять у вашому додатку. Як тільки ви це знаєте, ви повинні розробити надзвичайно сильну стратегію управління мобільними ресурсами. Це починається з ретельної та прогресивної вбудованої стратегії в додатку: вам потрібно показати користувачам, як отримати максимум від вашої програми та як їх знайти.

Це потрібно доповнити push-сповіщеннями (і, можливо, електронною поштою) на всіх ключових етапах ранніх етапів подорожі користувача. Їх потрібно ретельно перевірити на A / B, щоб знайти найбільш ефективну комбінацію для утримання користувачів.

Це звучить просто – це не так. Але це працює.

Я дам вам остаточну статистику про заковтування, яка допоможе вам зосередитись на важливості утримання користувачів: за даними Kantar World Panel, 26% нещодавно встановлених програм видаляються протягом першої години.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/most-apps-failing-do-basics-part-2-hard-truth-series-mick-rigby/.

Mick Rigby люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: