Довіряти, поважати, відчувати, дарувати, пам’ятати

АВТОНІЧНІСТЬ – Чому це важливо в бізнесі?

Продаєте товар чи просто представляєте нашу компанію; Бути автентичним критично важливо з багатьох причин, але найголовнішим є той факт, що це формує довіру та чіткі стосунки з клієнтами.

Що таке автентичність? Це характеризується як вірність собі, ходіння розмов, вірність собі, хто ти є і тим, кому служиш.

Але …

· Ви насправді знаєте своє справжнє Я?

· Якою частиною свого справжнього Я ви вже ділитесь?

· Як ти знаходиш своє справжнє Я?

· Як ви насправді ставитесь до себе?

· Що ви ставитеся до інших, які не є автентичними?

· Ви насправді знаєте, чи не є інші автентичними?

Так багато запитань, які ви можете задати собі, щоб насправді визначити, чи справжні ви Автентичні та визнати, коли інші справжні.

Подумайте: багато людей кажуть такі речі, як «просто ігноруйте його / її, яка є такою, якою він / вона є», або «ви ніколи не знаєте, кого отримуєте від одного дня до іншого», або «вона / вона має інфекційне ставлення».

У всіх цих сценаріях відбувається обмін, коли хтось оцінює справжність іншої сторони. У всіх цих випадках це стосується визначення поведінки / ставлення на основі періоду витраченого часу. Враховуючи те, що поведінці можна навчитися і змінюватися з часом … це може відображатись, а може і не їх Автентичне Я. Особа, яка проводить оцінку, напевно не знатиме напевно, якщо не взаємодіятиме з людиною в бізнес-середовищі та поза ним, оскільки дисплей може бути ситуативним.

З практичної точки зору; Незалежно від того, подобається вам це чи ні, бути автентичним – це не хороший привід бути негативним і насправді знищить багато переваг, які ви отримуєте від автентичності. Тож додамо той факт, що лише автентичність – не єдиний ключ. Це повинно бути підкріплене певною мірою позитивної поведінки.

Автентичність має багато переваг …

· Впливає на людей, якщо вони пов’язуються із образом

· Забезпечує вищий ступінь суттєвої асоціації з брендом

· Формує довіру

· Допомагає людям зрозуміти переваги, які їм пропонують, зосереджуючи увагу

· Не трапляється як примусовий (намагається наполегливо)

· Будує тривалі стосунки

· Створює можливості для співпраці

Застосування автентичності

БУДЬ СОБОЮ

Це означає, що вам слід мати на увазі свої основні цінності та переконання. Якщо у вас є якісь основні переконання, які погано узгоджуються з іншими, тоді бути автентичним – це теж вибагливо, коли ви поділяєте ці переконання. За ці роки я все це чув у бізнесі. Я чув стільки невідповідних речей, що навіть не міг їх усіх записати. Сенс справжності полягає у створенні позитивних стосунків… не руйнуванні стосунків навколо вас в ім’я автентичності. Бути собою – це не те саме, що говорити думками. Повністю говорити про свою думку без фільтра – все одно, що дати собі ліцензію на неприємність (більшість людей, які заявляють, що просто говорять на думку, використовують це, щоб виправдати грубість). Бути правдивим та автентичним не призначено як засіб для нападу на людей. Це має стати позитивним досвідом для обох сторін. Якщо ви справжній, тоді ви будете використовувати правильні фільтри, щоб доставити одне і те ж повідомлення таким чином, щоб отримати бажані результати, зберігаючи стосунки в цілості, тому що у вас є емпатія.

ДАЙТЕ

Віддаючи свій час та ваші ідеї, ви відкриєте двері для вашого справжнього Я. Це дитяча поведінка, яка закладена в усіх нас. Навіть якщо ви випадково станете кимось, хто не «традиційно» вільно пропонує свій час, щоб допомогти іншим, ви виявите, що це поступово відкриє погляд на нові перспективи вашого справжнього «я». Не помиляйтеся, вважаючи, що це означає, що вам потрібно кинути свою повсякденну роботу і зануритися у волонтерство. Це просто означає, що дарування відкриє більше вашої справжньої сутності та вікно в справжню Автентичність. Більше за все «Давання сприяє даруванню». Ви даєте і інші теж дадуть.

БУДИ ПОШТОВИЙ

Такий важливий фактор. Згадайте фільтр, про який я згадав раніше. Бути автентичним – це не ліцензія на те, щоб говорити чи робити те, що ти хочеш.

Поважаючи інших, «життєво важливих у бізнесі», ви налагодите взаємовигідні стосунки з іншими людьми, які є справжніми. Є так багато прикладів у новому світі соціальних медіа, коли хтось робить неповажний коментар “power play”, який є дуже неповажним і підриває їхню кар’єру, оскільки він заклеєний у соціальних мережах.

Як ділові люди; ми просто не можемо дозволити собі забути, що шанобливість є надзвичайно важливою не тільки для здоров’я в нашій кар’єрі, але і для нашого особистого здоров’я. Якщо ви завжди будете поважати, то 90% людей, які мають справу з вами у бізнесі, відповідатимуть вам взаємністю, оскільки вони інтуїтивно зрозуміють, що ви працюєте так, і вони вас цінують за це.

Тож вам потрібно піклуватися про інших, а для цього потрібен високий ступінь співпереживання.

Наприклад: вони хочуть чогось від вас як частину ділової взаємодії, незалежно від того, чи це на зустрічі, чи просто прохідна взаємодія; якщо вони проявляють неповагу, у вас завжди є можливість “зупинити” взаємодію або, як мінімум, “відвернути їхню увагу” від неповажної поведінки перед тим, як прогресувати взаємодію / зустріч / переговори. Це шанобливий спосіб впоратися з цим для всіх залучених, навіть якщо неповажна сторона цього не усвідомлює.

Не дозволяйте проблемній поведінці заплямовувати ваші стосунки, воюючи вогнем.

БУДІ ІСТИННИМ

Має бути очевидним, але деякі люди думають, що висловлювати білу брехню все ще є справжнім. Це не так. Існує аргумент, що перебільшення також не є автентичним, однак існують ситуації, коли люди перебільшують, і їх все ще можна вважати автентичними. Ця міра перебільшення – це те, де ця дискусія іде своїм шляхом.

Ключ; правдиві люди побудують довіру до своїх співробітників та клієнтів. У бізнесі немає нічого важливішого за довіру. Бути правдивим може бути дуже важко. Особливо тому, що те, що ви говорите правду, має враховувати вплив на іншу сторону. Є багато способів сказати одне і те ж або зменшити обсяг наданої інформації, що збереже вашу репутацію (и), але передати повідомлення.

Не надання всієї інформації набагато краще, ніж надання неправильної або оманливої інформації.

Я особисто пам’ятаю часи, коли я комусь ставив порожнє питання, і вони мені брехали. Незважаючи на те, що я знав, що вони брешуть, читаючи їхні очі та мову тіла, «вивчення техніки допиту для цього стане в нагоді», я все-таки пішов шляхом повірити їм, оскільки їм було невластиво брехати мені. Коли я врешті-решт дізнався, що вони мені збрехали, тоді я справді поборовся з тим, як на них дивитись у майбутньому. Мене, природно, поранило / розчарувало той факт, що вони мені збрехали, але тут починає діяти послужний список, а також майбутні дії цієї партії. Ті, хто справді кається, зазнають процесу виправлення неправомірних дій.

Залежно від ситуації та людини … подібні речі можуть легко спричинити кінець довіри.

Зрештою – брехня – це не автентичність!

СКАЖІТЬ, ЩО ВИ РОБИТЕ, РОБІТЬ, ЩО ВИ СКАЖАЄТЕ

Для того, щоб бути Автентичним, Ви абсолютно повинні мати можливість створити резервну копію того, що говорите. У бізнесі це означає, що ви викладете свій план і дотримаєтесь його. Коли щось піде не так – і вони підуть – ви не будете створювати димову завісу. Ви заявите, як ви це виправите, а потім здійсните це. Іноді життя заважає найкращим планом. Автентичні люди отримають слабкість, необхідну їм для вирішення нерівностей на дорозі, тому що вони побудували стосунки завдяки довірі. Я багато займаюся наставництвом, тому можу точно сказати, що ви абсолютно не можете і не повинні наставником / тренером інших, якщо ви не справжні !!

Нарешті: не помиляйтеся бути автентичним як м’який. Як ділові люди нам доводиться приймати важкі рішення, і нам потрібна стійкість, щоб дотримуватися багатьох складних рішень, які часом будуть непопулярними. Бути вірним собі, будучи Автентичним, збереже стосунки на довгий час. Навіть якщо ви довго не бачитесь і не спілкуєтесь з кимось, вони запам’ятають вашу автентичність, і якщо вам пощастить, вони можуть навіть сказати вам, що це найбільше їм подобається у вас.

Будьте своїм справжнім я … Кевін Такер

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/trusting-respecting-feeling-giving-remembering-kevin-tucker/.

Kevin T. люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: