Команди VRgineers з NVIDIA дозволять досягти корпоративного VR найвищого рівня продуктивності

VRgineers відкриває новий рівень високої візуальної продуктивності та реалістичності у віртуальній реальності завдяки NVIDIA. Поєднання реальних зображень віртуальної реальності з високою роздільною здатністю та високопродуктивної графіки наступного покоління відкриває можливості, яких ніколи раніше не було в корпоративній VR. Вперше, завдяки використанню нового графічного процесора NVIDIA Quadro GV100, навіть складні 3D сцени, високополігональні моделі та текстури з високою роздільною здатністю виконують плавно з повною частотою оновлення у VR-гарнітурі з високою роздільною здатністю VRgineers, використовуючи свій потенціал до максимум.

Будь-яка система віртуальної реальності настільки ж хороша, як і її два основні компоненти: гарнітура VR і система, на якій вона працює. Для безкомпромісної професійної настройки VR з найвищими стандартами чіткості зображення та здатної обробляти складні проекти VR, обидва мають бути надзвичайно високопродуктивними – гарнітура забезпечує достатню роздільну здатність, щільність пікселів та якісну оптику, щоб отримати чіткий чіткий результат зображення та ПК мають достатньо графічної потужності, щоб зробити VR-сцену досить швидко для безперебійної роботи. VRHero 5K Plus і NVIDIA Quadro GV100 забезпечують це і таким чином створюють ідеальний надзвичайно потужний союз.

За словами Боба Петте, віце-президента з професійної візуалізації NVIDIA, “руйнівний потенціал віртуальної реальності на підприємстві величезний. Професійні гарнітури VRgineers, оснащені новим графічним процесором Quadro GV100, вперше означають, що професіонали в таких галузях, як дизайн продуктів, архітектура та інженерія, можуть проводити реалістичні симуляції, де висока роздільна здатність та загальна якість зображення є ключовими. “

Завдяки новій NVIDIA Quadro GV100, керованій архітектурою графічного процесора NVIDIA Volta, наші корпоративні клієнти VRHero 5K зможуть запускати більші та складніші 3D-сцени, використовувати моделі, які майже відповідають виробництву, без необхідності втомливої ручної оптимізації та забезпечувати продуктивність вимогливі функції, такі як моделювання частинок або згладжування у VR. Я вважаю, що це різко зменшить кількість годин, вкладених в адаптацію вмісту, та впорядкує процес VR для промислових застосувань.

Повний прес-реліз з NVIDIA ви можете прочитати тут.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/vrgineers-teams-nvidia-bring-enterprise-vr-its-highest-marek-pol%C4%8D%C3%A1k/.

Marek Polčák люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: