Майбутнє Вашого бізнесу в руках Ваших менеджерів відносин

Керівник Азіатсько-Тихоокеанського регіону Wealth Dynamix Домінік Гембл ділиться своїми думками щодо часто недооцінюваної сили менеджерів відносин щодо підвищення успіху інституції управління багатством.

Ця стаття є продовженням нашого посібника “5 способів, як менеджери з багатства можуть досягти успіху в 2020 році”, який можна знайти тут.

Починаючи з 2020 року, багато фірм, що займаються управлінням багатством, вже розпочали проекти цифрової трансформації, тоді як інші розвиваються повільно. І хоча оцифровка досвіду клієнта, вирішення питань управління даними та технологічної інфраструктури та впорядкування операцій за допомогою автоматизації були популярними напрямками, на які слід зосередитись, потреби менеджерів відносин були грубо проігноровані.

Для фірм, які вже відстають, недоліки у внутрішніх системах та процесах стали їх ахілесовою п’яткою, що піддає їх ризику у безпрецедентному масштабі. Згідно з недавнім звітом EY, майже 45% керівників багатства та управління активами заявляють, що їм потрібно переглянути оцінку своїх рішень, пов’язаних зі швидкістю автоматизації та цифрової трансформації, через проблеми COVID-19.

Крім того, через непередбачувані темпи змін, 72% керівників вважають, що існує потреба у частіших стратегічних переглядах та перегляді портфелів, що дозволяє виявляти сфери зростання та недостатню ефективність при першій можливості. Під час пандемії та після неї менеджери з багатства, швидше за все, розвиватимуться до стратегії «постійного включення» та процесу перегляду портфеля. Повноцінно об’єднана технологічна інфраструктура потрібна для прискорення цих процесів перевірки та надання менеджерам зв’язків інструментів та розуміння, необхідних для частого та ефективного спілкування з клієнтами, працюють вони в офісі чи віддалено.

Чим швидше керівники управління багатством зрозуміють, що рятівником серед усієї цієї невизначеності є технологічний менеджер відносин, тим краще для всіх.

Відповідальність за виховання міцних, довготривалих і взаємовигідних відносин з клієнтами надійно лежить в руках менеджерів відносин. Незважаючи на життєво важливу роль, яку менеджери відіграють у забезпеченні безперервності бізнесу, багатьом все ще бракує інструментів та розуміння, необхідних для повного огляду кожного клієнта, знання наступних найкращих дій (як тільки вони виникнуть), ефективного спілкування з клієнтами та колегами за потреби (де б вони не знаходились), а також співпрацювати між командами, щоб виконувати будь-яку роботу ефективно та відповідно.

Ніхто не знає, коли і як буде можливо або бажано повернутися до роботи в офісі. Менеджери відносин після пандемії, швидше за все, будуть більш мобільними і продовжуватимуть працювати віддалено, принаймні частину часу. Для підтримки цього нового способу роботи фірми, що займаються управлінням багатством, фірми повинні створити робочі станції з управління відносинами, до яких можна отримати доступ будь-коли та з будь-якого місця. Ці робочі станції повинні забезпечувати інструменти співпраці, які підтримують як взаємодію з клієнтами, так і спільну роботу в команді. Внутрішні системи та процеси повинні бути взаємопов’язані та перевірятись на підтримку робочої практики „першого разу” та дотримання нормативних актів.

Зараз і в майбутньому спілкування з клієнтами стало критично важливим. Клієнти хочуть отримати оновлення, вони хочуть обговорити нові продукти, які пропонують потенціал для зростання AuM, і вони хочуть швидко діяти, щоб продати кошти з низьким рівнем ефективності, щоб зменшити ризик. Вони хочуть спілкуватися.

Менеджери відносин володіють якістю та успіхом цих комунікацій. Оскільки в їх руках сили зберігати та розвивати свій бізнес, обов’язково добре обладнайте їх, і ви отримаєте плоди.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/future-your-business-hands-relationship-managers-dominic-gamble/.

Dominic Gamble люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: