Hays Executive шукає старшого консультанта або вище для високоефективної команди з переходу на кар’єру

Старший консультант або перехід від кар’єриЛондон Вікторія

Ваша нова командаHays Career Transition – це спеціалізований консультаційний підрозділ у Hays, який підтримує організації та приватних осіб, які переживають організаційні зміни. Наші послуги включають підтримку осіб, які стикаються із скороченням чи передислокацією за допомогою консультацій спеціалістів, інструктажів, семінарів та он-лайн ресурсів. Ми використовуємо наш досвід у світі праці та поєднуємо це з першокласними тренінгами та навчаннями, щоб забезпечити найвищу якість послуг з переходу на кар’єру у всій Великобританії.

Ваша нова рольЦя роль буде зосереджена на наданні наших послуг та розробці нових продуктів. Це включатиме проведення низки семінарів з різноманітних тем, таких як управління кар’єрою, стійкість, методи співбесід та самореклама. Ви також надасте тренінг один на один, який в основному фокусується на професійному консультуванні, особистому переході та методах пошуку роботи. Ви також зіграєте ключову роль разом з керівником проекту та постачання, постійно переглядаючи наш семінар та онлайн-ресурси, а також створюючи нові дослідження та концепції для майбутніх програм.

Що вам потрібно для успіхуМи шукаємо талановиту особу з доказовим досвідом у секторі кар’єрного переходу з точки зору проведення семінарів та підтримкою 1.1 з попередньою кар’єрою у підборі кадрів або ресурсах з персоналу. Ви матимете відповідну кваліфікацію бакалавра або аспіранта в галузі управління персоналом, тренінгів або коучингу / кар’єрного консультування, а в ідеалі ви будете членом тренерського органу та працюєте задля своєї акредитації. Також бажано, щоб заявники були Користувачами тесту, які мають кваліфікацію BPS, щоб використовувати цілий ряд психометричних інструментів, оскільки це відкриє можливості для розширення Вашого фокусу на більш широкій оцінці та розробці.

Що ви отримаєте натомістьПраця Hays Career Transition працює з різноманітним колом клієнтів у приватному секторі, третьому секторі та державному секторі, і ця еклектична суміш роботи в цій ролі є рідкістю. Ви також зіграєте свою роль у співпраці з нашою командою з розвитку бізнесу у формуванні наших рішень, розумінні нашої комерційної пропозиції та побудові відносин з клієнтами. Ми також підтримаємо ваш подальший розвиток за допомогою низки зовнішніх та акредитованих навчальних курсів.

Що потрібно робити заразЯкщо ви вважаєте, що володієте якостями та досвідом, завдяки яким ви могли б досягти успіху в цій ролі, будь ласка, зв’яжіться з Сіараном Рінном, керівником відділу розробки та реалізації програм, служб переходу на кар’єру, на Ciaran.wrynne@hays.com або 07898 511 279.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/hays-executive-seeking-senior-consultant-above-high-career-engerer/.

Sarah Engerer люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: