Можливість в хаосі: Переваги індустрії ITO та BPO в Косові в умовах коронавірусу

Часи вони змінюються! В історії людства небагато прецедентів щодо масштабів і швидкості змін, які пандемія коронавірусу спричинила для галузей по всьому світу, і галузь ITO та BPO не є винятком з цього. Хоча, на думку ISG, продуктивність послуг у світовій галузі в даний час становить 80% від їх нормального рівня, ми неминуче побачимо короткочасний спад у світі аутсорсингу. Зіткнувшись із порушеннями, які Коронавірус наклав на організації по всьому світу, організації інвестують у свої операції шляхом прискорення цифрової трансформації для підтримки нових стійких операційних моделей та шляхом встановлення більш здійсненної структури витрат. Хоча галузь ослаблена нинішньою ситуацією, очікується її зростання. У звіті про глобальні керовані послуги NTT за 2020 рік, заснованому на опитуванні 1250 керівників у 29 країнах, йдеться про те, що 45% організацій будуть віддавати більше, ніж залучати, у найближчі 18 місяців, причому 57% називають ризики безпеки ключовим викликом.

В умовах невизначеності коронавірусу організації стикаються з безпрецедентними проблемами. Вони наполегливо працюють, щоб зменшити фінансові та операційні ризики, які можуть порушити їх безперервність бізнесу. Ці організації стикаються з двома проблемами: з одного боку, фінансові обмеження через скорочення ділових операцій, а з іншого – дефіцит персоналу та незабезпеченість та обмеження на поїздки ЗПТ. Глобальні організації почнуть шукати за межами свого географічного та фізичного розташування країни з низькими витратами, які пропонують цим організаціям утримання клієнтів завдяки меншим витратам, доступному та масштабованому фонду талантів, технічній експертизі та наскрізному управлінню проектами. Для них аутсорсинг позбавляє потреби інвестувати в технології та інфраструктуру, оскільки аутсорсингові компанії беруть на себе відповідальність за різні ІТ та бізнес-процеси та розвивають власну інфраструктуру. Більше того, вам потрібна не велика управлінська команда, а більший менеджер облікових записів, який керує відносинами аутсорсингу.

Опитування фінансового директора Deloitte показує, що 99% фінансових директорів вжили або мають намір вжити заходів щодо запровадження або розширення альтернативних режимів роботи. Що вони мають на увазі під «альтернативними робочими механізмами»? На питання про те, які зміни в їх стратегії будуть внесені щодо їхньої глобальної мережі доставки після пандемії, 22% з них відповіли, що їх стратегія полягає у збільшенні витрат на аутсорсинг. Окрім фінансових наслідків, “нова норма” породила відчайдушну потребу в гнучкості та спритності в управлінні робочою силою, щоб забезпечити щоденні операції та продовжити діяльність цих організацій. У часи блокування, накладені державною політикою, підприємствам довелося перевести свою робочу силу на роботу з дому, перенаправити персонал на найважливіші ділові операції, організувати тимчасову збільшення персоналу та швидке розгортання засобів спілкування та співпраці. Ця технологія призводить до швидшого цифрового перетворення з непередбачуваними результатами.

Будучи «змушеним» дозволити своїй службі доставки працювати з дому під час пандемії, організації повинні були приймати рішення щодо дуже важливих і делікатних тем, таких як кібербезпека, використання хмарних додатків, конфіденційність даних, а також зобов’язання щодо обслуговування, не маючи повної видимості. впливу цих рішень. Зниження ризиків безпеки є не лише найбільшим викликом, з яким стикаються ІТ-команди у всьому світі, це головна причина для розгляду питаннями постачальника послуг щодо аутсорсингу партнерських відносин. Від хмари до мереж, центру обробки даних до безпеки тощо, широта та глибина можливостей є надзвичайно важливими для відновлення та відновлення операцій та позиціонування організацій на найближчі роки. Наявність надійного, гнучкого та технічно підкованого постачальника послуг, який може підтримувати ваші операції з прибережних або офшорних місць, забезпечує видатну конкурентну перевагу. Це також являє собою подушку з експлуатаційної безпеки, яка може допомогти їм отримати власні конкурентні переваги.

У часи віддаленої роботи організації використовують високоякісні додатки для відеоконференцій для спілкування та інструментів співпраці для спільної роботи, прагнучи бути продуктивними, як ніби вони працюють в одному офісі. Ці інструменти та інші програми повинні працювати на безпечній та надійній інфраструктурі. Аутсорсингові постачальники забезпечують безперебійну роботу нових віддалених робочих додатків та важливих бізнес-функцій, а також захист мережі та додатків вашої організації від зловмисників, які використовують невизначеність ситуації від програми-вимогателя, фішингу, витоку даних, хакерських або інсайдерських загроз. Всі ці програми все більше і більше переходять до хмари як більш безпечного та ефективного способу зберігання та обробки даних. Платформи Iaas, Saas та Paas дають організаціям швидку реакцію та швидкий доступ до програм, спрощені та прості операції, миттєву масштабованість, зменшені витрати та покращений обмін даними та безпеку.

За даними Technavio, глобальний ринок аутсорсингу бізнес-процесів зросте на 105,49 млрд. Доларів США протягом 2020-2024 років. Цей ріст галузі перетвориться на зростання таких країн, які є традиційними центрами, таких як Індія та Філіппіни, а також таких країн, як Косово. Блокування коронавірусу почалося за два-три місяці до того, як воно розпочалося в Південно-Східній Європі, і, згідно з багатьма звітами, компанії в Азії не зуміли добре справитись із порушеннями, які відбулися в результаті пандемії. Це дає перевагу компаніям, що надають послуги в Косово. Вони мають необхідний досвід, зрілість, обладнання, інфраструктуру та інструменти управління, щоб пропонувати чудову якість послуг за дуже низькою вартістю. Додаючи стратегічний часовий пояс і місце розташування, культурну спорідненість та молоде талановите населення, країна вже не є «новою дитиною», а серйозним гравцем, який кидає виклик іншим країнам регіону.

Постачальникам послуг країни потрібно вжити відповідних заходів, щоб не відставати від нових подій у галузі. Їм потрібно інвестувати у свою сучасну технологічну інфраструктуру, у професійну освіту робочої сили та у створення нових партнерських відносин, а також успішне управління існуючими. У кожному хаосі та невизначеності є можливість. У наш час існують такі проблеми, як неможливість подорожувати та будувати стосунки з новими клієнтами, укладати ділові угоди, і може виникнути загальне почуття скептицизму щодо аутсорсингу. Але, як ми вже говорили на початку, змушені пристосовуватися до нової реальності, організації будуть інвестувати весь свій час та зусилля у зменшення фінансових та операційних ризиків. Це представляє чудову можливість для косовських організацій, яким вдасться подолати всі ці виклики та вийти переможцем перед усіма цими бідами. Вони пережили набагато важчі часи та набагато більші випробування, чи не так !?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/opportunity-chaos-benefits-ito-bpo-industry-kosovo-face-ukshini/.

Armend Ukshini люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: