Необхідність видимості обладнання та передбачуваності в операціях з осушення портів

Буквально місяць тому, 26 червня, Асоціація вантажоперевезень у гавані, що базується на Лонг-Біч (HTA), організувала саміт DrayTech – щорічний національний захід, що збирає екосистему водотоків для обговорення нових технологій та інновацій. Конференція залучила ряд компаній, що займаються перевезенням вантажів та вантажними перевезеннями, постачальниками обладнання для вантажних автомобілів, постачальниками програмного забезпечення, такими як системи управління перевезеннями, і всі вони твердо прагнуть вирішити деякі найскладніші проблеми, пов’язані з перетоком води.

Як було зазначено, видимість, стандартизація та обмін інформацією є одними з найбільших проблем сьогодні.

У мене була можливість представляти BlueCargo на панелі, присвяченій видимості обладнання, разом з Дейвом Арсено, головним директором з питань стратегії в DCLI; Гленн Джонс, віце-президент із стратегії продуктів Blume Global та Than Seeds, генеральний директор Американського інтермодального менеджменту. Анімацію панелі здійснив Білл Монгеллуццо – старший редактор, Комерційний журнал. Сьогодні видимість потрібна для різних типів обладнання. Акцент був зроблений на підборі та поверненні контейнерів та шасі.

Перевізники повинні постійно перевіряти десятки веб-сайтів та розповсюдження електронних листів для відстеження порожніх інструкцій про повернення з терміналів та пароплавних ліній, враховуючи, що в 2018 році портами Лос-Анджелеса та Лонг-Біч було оброблено понад 5 мільйонів TEU. Така ситуація призводить до великої кількості людських годин, витрачених на відстеження нестабільної та неструктурованої інформації, що створює неефективність. Диспетчери повідомляють цю інформацію в аркушах Excel, щоб узагальнити її та поділитися з командою. Однак, оскільки інструкції можуть змінюватися кілька разів на день, це безперервна робота, яка коштує щонайменше 2 години на день для кожного диспетчера або команди контролю обладнання.

Платформа BlueCargo Empty Return Location автоматизує ці ручні завдання, покращує чіткість інформації та підвищує точність даних, зменшуючи ризик людських помилок. Диспетчери можуть виконувати свою роботу швидше та якісніше, зосереджуючись на більш складних завданнях, таких як відправка серед парку вантажівок та максимізація подвійних транзакцій. Платформа націлена на те, щоб стати єдиним пунктом для диспетчерів, збирати дані в одному місці та формувати рекомендації щодо відправки.

Ці виклики можна вирішити, поодинці, щоб нарешті допомогти вантажу швидше переміщатися між терміналами та операціями у глибинці та дозволити вантажовідправникам отримати видимість та надійність навколо перекриття частини свого ланцюга поставок. Технологія допоможе операціям з дренажу, забезпечуючи спочатку цю видимість, потім стандартизацію і, нарешті, перехід до функцій прогнозування в такому порядку. Більше того, було піднято дискусії щодо множення платформ, що стосуються певної частини питань. Компанії мають право вибрати той, який надає їм найбільш відповідні особливості та бажаний користувальницький інтерфейс. Ця множинність може також сприяти конкуренції.

Bluecargo вважає, що сьогодні найбільш важливим є обмін даними між учасниками ланцюга поставок. Це стане можливим завдяки розробці стандартних API для зручного обміну даними для підвищення продуктивності.

Будь ласка, відвідайте: https://erl.bluecargo.io

Зображення надані HTA

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/need-equipment-visibility-predictability-port-drayage-griffon/.

Alexandra Griffon люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: