Чому Барабан несе відповідальність тримати творчість у центрі уваги.

Нагороду Drum Creative Awards важко виграти. Але дозвольте відкрити вам таємницю. Це також важко організувати!

Творчість не в моді. Багато спонсорів вже не зацікавлені. Наша команда продажів каже нам, що наші зусилля було б краще витратити в іншому місці. Навіть велика мережа відмовилася від цього року, щоб зосередитись на розвитку технологій.

Це лебідь-пісня для творчих гонгів?

Ми думаємо, що ні, і, незважаючи на виклики, будемо наполегливо.

Ми ніколи не відмовимося від своєї глибокої віри, що творчість є основою нашої галузі.

Так, ми є прихильниками цифрової революції. Але ми стверджуємо, що це лише тоді, коли ви наповнюєте технологію творчістю, справді відбуваються дивовижні речі.

І звичайно, ми також є найбільшим в Європі маркетинговим веб-сайтом. Ми найшвидше зростаємо в США і, можливо, також в Азії. Як інфлюенсер, ми несемо відповідальність розвівати прапор для творчості, пояснювати своїй читацькій аудиторії, що розширюється, чому це має значення.

Отже, наша прихильність до The Drum Creative Awards є більшою, ніж будь-коли. Ось чому наш веб-сайт підтримує інші ініціативи, такі як Creative Works, демонстрація нових робіт, спонсорованих командою Workfront. Щотижня завантажуються сотні кампаній, і найпопулярніші – за що проголосували люди, які відвідують сайт – будуть визнані на Creative Awards.

Ми також визнаємо роль інших схем нагородження. Ось чому ми об’єднали зусилля з Патріком Коллістером для запуску програми The Big Won, яка збирає ключові дані про нагороди з усього світу. У ніч на The Drum Creative Awards також буде відзначатися найбільш нагороджена кампанія з 2017 року.

Але такі події також можуть бути силою змін. Це стало мотивацією спільної ініціативи з Creative Equals. Нагороди відзначатимуть Креативних жінок року як спосіб виявлення надихаючих взірців для наслідування, щоб переконати інших жінок дотримуватися їх у цій професії, де домінують чоловіки.

В основі всіх цих ініціатив лежать платформи The Drum. Окрім використання наших онлайн-каналів для виходу цього повідомлення, у грудні ми також опублікуємо спеціальний випуск нашого журналу – фактично маніфест – присвячений нагадуванню нашій галузі, що вона ніколи не повинна забувати про свої творчі основи. Зв’яжіться, якщо у вас є що внести!

Тож допоможіть нам зробити цю позицію, підсилюючи вашу роботу. Допоможіть нам надихнути інших йти вашими слідами. Допоможіть нам продемонструвати, чим насправді займається цей бізнес.

Алгоритми? Немає.

Кодування? Немає.

Програмно? Ніяк ні.

Дивовижні ідеї? Абсолютно.

Тож прийміть The Drum Creative Awards.

Давайте надамо творчості визнання, на яке воно заслуговує. Давайте отримаємо вам визнання, на яке ви заслуговуєте. Приєднуйтесь до революції.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-drum-has-responsibility-keep-creativity-spotlight-gordon-young/.

Gordon Young люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: