Намагання Google демократизувати Інтернет-покупки – чудова новина для споживачів, торгових марок та роздрібних торговців

Радж Де Датта, генеральний директор та співзасновник Bloomreach

Після нещодавнього оголошення про те, що результати продуктів на вкладці Google Shopping у США складатимуться в основному з безкоштовних списків, Google сьогодні оголосив, що планує зробити “безкоштовні” результати покупок Google представленими в результатах основного пошуку. Ці зусилля щодо демократизації покупок у Google – чудова новина для споживачів, торгових марок та роздрібних торговців у всьому світі. Раніше результати покупок у Google бачили лише рекламодавці, які платять, тобто споживачі бачили лише ті товари, за які бренди та роздрібні продавці готові платити більше, порівняно з тими, які могли бути найбільш релевантними для пошуку чи запиту клієнта. Це все змінюється з цим оголошенням.

То чому Google робить це? Звичайно, мова йде про підтримку комерційної екосистеми та, зокрема, про залучення трафіку до дрібних роздрібних торговців, які боролися під час пандемії. Але не помиляйся, це оголошення не стосується пандемічної благодійності. Йдеться про Amazon.

З кожним роком Amazon фіксує все більше і більше “пошуку продуктів”, однієї з найбільш монетизованих категорій в Google. Оскільки все більше відвідувачів починають подорож на Amazon, все менше людей починають свій досвід покупок в Google. Google потрібно було змінити гру – і заряджання брендів, щоб розміщувати свої товари в Google, лише прискорювало цю зміну.

Ось, що це означає для брендів та роздрібних торговців:

Вони матимуть можливість отримати набагато більше “безкоштовного трафіку” від Google: З появою “безкоштовних” списків та масовим збільшенням видимості присутності на Google.com бренди мають доступ до набагато більшого попиту, ніж будь-коли раніше. .

Вони зіткнуться з масовою конкуренцією за видимість списків: Попередня програма PLA нагородила тих роздрібних торговців, які були готові взяти участь у найбільших торгах, звузивши вибір на Google проти Amazon. З цією зміною очікуйте, що велика кількість (менших) конкурентів почне з’являтися.

Вони виграють завдяки оптимізації подачі продуктів: зміна, яку вніс Google, лише робить важливість високоякісної стрічки продуктів ще більш важливою – вона тепер тісно пов’язана з „безкоштовним трафіком”. Важливо, що якість зображень товару буде ключовою – оскільки так багато списків мають візуальний характер.

Вони виграють з оптимізацією досвіду: без сумніву, зближення SEO та PLA означатиме, що Google і надалі буде включати сигнали, що сприяють органічним результатам, у списках продуктів. Наприклад, нещодавно Google оголосив “Основні веб-функції”, де він нагородить вищий ступінь стабільності UX, інтерактивності та швидкості веб-сайту – усі показники, що стосуються вашого досвіду.

Їм краще мати чудовий пошук та перегляд на сайтах чи в додатках: Не помиляйтесь, це про те, що Google створює найкращу пошукову систему продуктів із широким вибором та кращим рейтингом. То що відбувається, коли ваш відвідувач заходить на ваш сайт і не знаходить того, що шукає? Вони відскакують і йдуть шукати в Google, щоб знайти інший список.

Ціни на платний пошук / перелік зростуть: оскільки пропозиція платних слотів скорочується, ціни будуть зростати. Попит / пропозиція буде працювати, щоб підвищити ціни торгів на ключові умови.

Потрібно пропрацювати вимірювання: Введення безкоштовних списків покупок Google ще більше робить неоднозначність SEO, Google Shopping і Paid ще більш каламутною. Поступове відстеження буде складним, але ще більш важливим.

Для розумних брендів та роздрібних торговців, які реагують швидко та рішуче, ці торгові зміни в Google можуть мати надзвичайно позитивний вплив на їх бізнес.

_________________________________________________________________________

Про автора

Радж К. Де Датта – генеральний директор та співзасновник Bloomreach, лідер у сфері комерційного досвіду: tm :. Він пише книгу на тему “Виграшний цифровий досвід”.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/googles-efforts-democratize-online-shopping-great-news-raj-de-datta/.

Raj De Datta люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: