Gen Z шукає більше, ніж високооплачувану заробітну плату, вони хочуть кар’єри

Соціальні медіа та технології дали нам початок новій хвилі мислення, коли ми говоримо про наступне покоління нашої робочої сили. Наші цінності, цілі та мораль постійно розвиваються, що пояснює основну різницю в Millennials у порівнянні із новим та наступним поколінням Z. Нещодавно я прочитав статтю “Те, що Gen Z хоче від роботи, відрізняється від того, як ви могли б подумати” Джеймса Скотта, де чітко зображено зміну між нашою нинішньою робочою силою та студентами, що зростають, які незабаром переймуть. По суті, наше наймолодше покоління найбільше зосереджено на технологічно орієнтованих проектах, стабільності та наставництві. Порівняно з Millennials, які хочуть гнучкість, роботу за контрактом та високі зарплати, покоління Z хоче кар’єру. Я виявив, що Gen Z набагато більше зацікавлений у культурі компаній, ніж Millenials, які більше зосереджені на своїх підвищеннях. Близько 30% Gen Z мали б більше шансів залишитися на роботі більше трьох років, якби існувала розширююча культура праці.

У міру зростання обробної промисловості, існує безліч відкритих позицій з кількома кваліфікованими машиністами, щоб заповнити місця, а це означає, що ми повинні почати налаштовувати підхід до покоління Z та їх інтерес. Тільки минулого тижня я був учасником панелі, представленої організацією STEP Ahead в Виробничому інституті, де я міг обговорити, що робить HM Manufacturing, щоб залучити тих, хто в Поколенні Z, які шукають кар’єру, щоб інвестувати свій час та зусилля у виробничу галузь. HM робить крок вперед, щоб залучити молодих студентів до обробної промисловості, залучаючи покоління Z на стажування та просуваючись вперед у галузі різноманітності та технологій.

HM пропонує літню практику для учнів середніх шкіл, які протягом своєї кар’єри в середній школі брали участь у курсах з ЧПУ, а також студентів, які захоплені більше дізнатися про маркетинг та PR. Тільки минулого літа ми найняли старшого, Алекса, із середньої школи МакГенрі, якого я навчав раніше у виробничій програмі школи. З нами також були дві молоді жінки, Мелісса, середня школа МакГенрі, працювала в інспекції та якості, а Ізабель із Цюріхського озера працювала у сфері маркетингу та соціальних мереж. Я швидко дізнався, що ці студенти зробили свою найкращу якість роботи, коли я працював із ними, надаючи їм підтримку та поради. Покоління Z було виховано пристрасним, відданим та працьовитим, що просвічує у всіх стажерах, яких приймав HM. Важливість наставництва помітна серед тих, хто шукає кар’єрного зростання, тому ми робимо всі кроки завдяки стажуванню, навчанню та тіньовим програмам, які студенти можуть розпочати ще на першому та другому курсах середньої школи. Я також виявив, що стажери прагнуть повернутися наступного літа, коли ми працювали над наданням цілеспрямованого проекту, автономії в їх робочому середовищі та розширення можливостей наставництва.

Що стосується решти обробної промисловості, найкраще, що ми можемо зробити як власники бізнесу та керівники галузі – це залучитись до консультативних програм, які пропонують наші місцеві середні школи, і повернути наш час та досвід. Талант можна розвивати та вдосконалювати навички за допомогою правильного наставника, навчання та розвитку, але ми повинні забезпечити можливості для того, щоб відбулися ці зміни. Поки ми зайняті балансуванням співробітників та клієнтів за щільним графіком, ідея стажування, тіньових програм та наставництва може здатися непростим завданням. Однак на власному досвіді я можу гарантувати, що в кінцевому підсумку ви навчитесь студенту завдяки його творчим та унікальним підходам до завдань та проектів. Зрештою, розміщення студентів приносить користь наступним поколінням, індустрії та приватним магазинам. Якщо ми зможемо надати цим студентам цікавість до роботи на основі інноваційних технологій, ми могли б легко направити їх на виробництво як на кар’єру.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/gen-z-looking-more-than-high-paying-wages-want-career-nicole-wolter/.

Nicole Wolter люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: