Ви хочете результатів чи хочете карток часу?

Гнучкий робочий час розцінюється як зоряність або додаткова перевага роботи у стартапах, і більшість компаній сліпо слідують цій тенденції, оскільки ви не можете бути гіршими за свою конкуренцію. Для тих, хто спостерігає, це залишає враження чергової безоплатної привілеї, поряд з необмеженою кількістю пива та Red Bull, нового робочого стилю штучних компаній, що працюють всередині власної бульбашки екосистеми, тоді як чесна людина трудиться на своїх 9-до- 5 як завжди. Ні компанії, що сліпо слідують, ні ті, хто спостерігає, не розуміють, що мова повинна йти про практичні завдання. Коли ви намагаєтесь досягти найбільшого можливого впливу за найкоротший проміжок часу, у вас завжди є більше на тарілці, і вам потрібно переконатися, що ви постійно працюєте найбільш оптимально.

У Skeleton ми ставимо результати на перше місце (“Get Sh # t Done”, оскільки основна цінність є очевидним підказкою), і ми не готові йти на компроміси з цим. Я думаю, що це те, що більшість людей можуть не розуміти щодо орієнтації на результати:

Якщо ви по-справжньому дбаєте про результати, то це повинно бути в центрі уваги.

Більшість компаній хочуть з’їсти свій торт і з’їсти його, кажучи, що вони орієнтовані на результат, але все одно відстежують відпрацьований час, тривалість обідніх перерв тощо.

Ми прийшли до усвідомлення того, що якщо ми дійсно цінуємо Прийняття Sh # t Done, то нам не слід хвилювати, де і коли це зроблено. Різні люди процвітають в різній атмосфері – в офісі, вдома, у гучному кафе. У нас є одна людина в Скелетоні, яка ніколи не сидить на одному місці два дні поспіль, наприклад. У нього навіть немає власного письмового столу, оскільки він каже, що працює ефективніше, гуляючи по офісу, переносячи ноутбук, знаходячи вільний стілець або порожній диван, на якому можна сісти.

Те саме стосується часу доби – завдання не задає питання про те, чи було воно виконане о 8 ранку чи о 20 вечора, тож компанія не повинна. Причина дуже проста: вона змінює дискусію і фокусується на неправильній речі.

Якщо ми кажемо, що дивимось на результати, то чому ми говоримо про те, як пізно хтось приходить як негативна річ, або як пізно хтось йде як нібито позитивна річ?

Ми повинні дивитись лише на дві речі:

Чи виявляє людина якості, які ми шукаємо?

Ми задоволені їх виступом?

На це питання набагато складніше відповісти. Фактичну ефективність важче оцінити, ніж сприйману. Я майже впевнений, що ти знаєш, коли ти зайшов сьогодні в офіс і наскільки ти був зайнятий цілий день, але наскільки добре ти знаєш, чого насправді досяг? Ми всі можемо бачити, як хтось штурмує офіс і залишає враження, що багато робить, але які фактичні результати? Можливо, вони виглядають так, ніби роблять багато, тому що не дуже добре організовують та визначають пріоритети у своїй роботі, що досить часто буває.

Зміна точки зору з “Я зайшов о 8 і пішов о 5 – Я виконав свій обов’язок” на “Я досягла цих трьох речей сьогодні – Я виконала свій обов’язок” не відбувається протягом ночі. Це вкорінено в тому, як ми сприймаємо роботу – для багатьох людей робота все одно є місцем, куди ви ходите, а не тим, чим займаєтесь. Отже, це повільний і кропіткий процес, але ми вважаємо, що це зусиль варто. Чим більше ми дивимось на те, що насправді досягається, тим більше ми починаємо дивитись на те, як ми це робимо і як ми можемо продовжувати вдосконалюватися.

Які результати?

Виявляється, більшість людей воліють бути в офісі більшу частину часу. У вас є зустрічі, вам потрібно поговорити зі своїми колегами, у вас є зручне крісло та гідний монітор – досить гарне місце для роботи. Але – і це важливо, але – якщо вам потрібно трохи спокою та тиші, щоб вирішити важке завдання, тоді ви можете взяти свій ноутбук і вирушити туди, куди хочете, не турбуючись про те, про що думають всі інші. Подібні псевдопроблеми руйнують творчість та ефективність – дві речі, які є життєвою основою для того, щоб допомогти компаніям економити енергію в масштабах, на які ми прагнемо в Skeleton.

Зараз наша увага зосереджена у правильному місці. Ми постійно прагнемо вдосконалити свою роботу, інструменти, які ми використовуємо, і спосіб спілкування один з одним. Зосереджуючись на правильних речах, ми допомагаємо всім зробити більше.

Погляньте на інші публікації, пов’язані з кодексом культури:

Ми допомагаємо економити енергію – культура скелета

Побудова команди скелетів

Ви хочете результатів чи хочете карток часу?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/do-you-want-results-time-cards-oliver-ahlberg/.

Oliver Ahlberg люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: