Знайдіть правильний баланс

Мені пощастило зараз бути напівпенсіонером, і найбільшою вигодою на сьогоднішній день є час, який я проводжу вдома зі своєю сім’єю, зокрема своїм сином у середній школі Джейком. Були випадки в моїй кар’єрі, коли я був «гостем» у своєму домі – безумовно, вітався, але поза режимами дня робочого дня, які сім’я створила протягом повної «домашньої команди». Зараз чудово мати можливість допомогти Джейку у виконанні деяких домашніх завдань та робіт. Картинг Джейка на плавальну практику або на поле для гольфу на матч – це одне задоволення, а не клопіт, після того, як роками втрачав цей час тата.

Як і всі діти – Джейк має свої сильні та слабкі сторони, які роблять його унікальною особистістю. Він дуже креативний і від природи допитливий за своєю природою – постійно цитує мені якийсь таємничий факт, демонструє химерне відео або дивує розумним способом вирішення якоїсь проблеми. Він обробляє інформацію і вчиться інакше, ніж я, що може бути складним для нас обох під час спільної роботи. Навіть завдяки перевазі спільної ДНК, немає ніяких гарантій, формул або коротких скорочень щодо співпраці.

Управління подібним вихованням – це більше мистецтво, ніж наука. Студент і викладач, батьки і дитина, тренер і спортсмен, менеджер і працівник – це відносини спільної роботи. Існує необхідний поштовх / потяг, природне (або неприродне) напруження між забезпеченням конструкції та керівництвом дослідженням та самовідкриттям. Точка балансу особливо важка, оскільки вона динамічна – і змінюється з часом у міру зростання навичок та знань. Це допомагає, якщо обидві сторони усвідомлюють цей “танець” – і періодично разом оцінюють, наскільки це ефективно. Ідеальний баланс насправді не є метою або навіть досягнутим протягом тривалого періоду часу. Метою є усвідомлене усвідомлення того, як ви сприяєте підтримці відносин у рівновазі.

Подумайте, чи дотримуєтесь ви правильної рівноваги у своїх стосунках – ми всі вчителі та студенти, наставники та вихованці …. весь час.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/find-right-balance-jim-lafrance/.

James (Jim) LaFrance люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: