Контент-маркетинг та копірайтинг: поміть різницю

Для деяких компаній маркетинг вмісту та копірайтинг – це одне і те ж. Це зрозуміло, враховуючи, що термінологія маркетингу та брендингу розвивається швидкістю кролика. Обидва вони є невід’ємною частиною брендингу, комунікацій та маркетингової частини будь-якого бізнесу. Однак, щоб отримати найбільший виграш за свій маркетинговий долар, бренди повинні пробудити різницю.

Бренди, які забезпечують взаємодію з маркетингом вмісту та копірайтингом, створять комбінацію комунікацій, яка перетворить клієнтів на послів брендів, адвокатів і, що найважливіше, повторних клієнтів.

Сортування яблук від апельсинів

Почнемо з визначення копірайтінгу. Копірайтери пишуть копії з урахуванням аудиторії та їх потреб. Копірайтери працюють в рекламних та маркетингових агентствах, а також в командах маркетингу, бренд-журналістики чи контент-команд. Скрізь, де є потреба в письмовій комунікації – починаючи з матеріалів продажу, буклетів інструкцій, листів та електронних листів, закінчуючи маркетинговими брошурами та веб-копіями, – ймовірно, буде задіяна команда копірайтерів. Копірайтери використовують стильне письмо, написане «під брендом», щоб змусити читача щось зробити; придбайте товар, підпишіться на розсилку, натисніть на цільову сторінку тощо.

Контент-маркетинг – це термін, який став основним лише за останні кілька років, що, ймовірно, сприяє тому, що компанії плутають його з копірайтингом. Контент-маркетинг розвиває весь шлях клієнта. Маркетологи вмісту знаходять клієнтів там, де вони проводять свій час, і діляться з ними якісним вмістом, як правило, безкоштовно, щоб перетворити їх на довгострокових, лояльних покупців.

Чому це важливо?

Ваші клієнти випадково не потрапляють на вашу сторінку продажів. Вони впливають на те, щоб стежити за вашим брендом через соціальні мережі та отримувати інформацію від своїх друзів та колег. На той час, коли вони готові купувати, їх враження від бренду вже закріпилося.

Контент-маркетинг – це таємний соус, який допомагає брендам зустрічати своїх потенційних клієнтів на початку покупки, де вони тусуються, і виховує їх, щоб стати покупцями, а потім повторювати клієнтів.

Вміст та копірайтинг працюють разом

Щоб переконатись, що ви створюєте той вміст, який потенційним клієнтам буде корисним, та щоб створити довіру до них, вам слід дотримуватися найкращих практик копірайтингу та маркетингу вмісту.

Витратьте час на обдумування своїх заголовків. Розумні заголовки мають своє місце, але не використовуйте їх лише для демонстрації. Переконайтеся, що решта вмісту відповідає очікуванням, встановленим заголовком. Звичайно, ніколи не надсилайте шматок вмісту з нудним заголовком. Просто не робіть.

Подумайте про своїх потенційних клієнтів, перш ніж створювати контент. Створення контенту просто заради цього – марна трата часу. Ваш вміст повинен мати цінність для вашої аудиторії, інакше вона пройде повз вас – і перейти до конкурента, який відповідає їхнім потребам.

Довіра є ключовим фактором. Незалежно від того, чи є ваш бренд зухвалим, зрілим, освітнім, нахабним чи будь-якою кількістю інших речей, спочатку потрібно побудувати довіру, а продати друге. Заздалегідь встановіть довіру до своєї аудиторії.

Заклики до дії мають бути конкретними. Завжди додайте заклик до дії з чіткими інструкціями. Це спрямовує потенційного клієнта на наступний крок і показує, що ви хочете побудувати з ним довгострокові стосунки.

Віддайте більше, ніж утримаєте. Подання цінного контенту – це перше положення контент-маркетингу. Якщо ви допомагаєте чи розважаєте когось, вони, ймовірно, згадають вас.

Вміст повинен виглядати інакше, ніж реклама. Справа не в тому, що реклама цілком погана, але люди кмітливі, а частина вмісту, схожа на рекламу, нікого не приверне. Це не означає, що ви не можете включити свій логотип у свій вміст, але це означає, що ваш вміст повинен мати зовсім інший вигляд та відчуття, що стосується вашої реклами.

Пишіть для людей. SEO дуже важливий, але не пишіть для пошукових систем, а для людей. Добре написаний вміст дає результати як від людей, так і від ботів.

Щоб ваш контент-маркетинг та копірайтинг працювали разом для вашого бренду, вам потрібна стратегія вмісту. Тут ми заходимо. Зв’яжіться з нами за адресою hello@clearink.ie або @clearinkltd. Ми з радістю допоможемо.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/content-marketing-copywriting-spot-difference-margaret-e-ward/.

Margaret E. Ward люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: