Сила пристрасті: від Комікона до Відкона за 14 днів

Протягом останніх двох тижнів я мав можливість відвідувати як #comicon, так і #vidcon: у Comicon ви можете побачити пристрасть виродків та ботаніків, які божеволіють від “Зоряних воєн”, Конман (веб-серіал, що фінансується Indiegogo; вперше веб-серія панель у масивному, легендарному залі H) та інші герої коміксів.

Об’єднує всіх них чистий ентузіазм та прекрасне почуття спільноти – це щорічний шанс зв’язатися з іншими виродками, котрі сподобаються певному незрозумілому телешоу 90-х (або далеким супергероям)! Учасники коміконів приїжджають з усіх верств суспільства та віків і люблять одягати цю частину – це візуальне свято.

Переходьте до # vidcon2015 цього тижня – найбільшого шоу на планеті для шанувальників Youtube, маркетологів Youtube та зірок Youtube. Натовп тут різний – люди з індустрії обговорюють відеорекламу на третьому поверсі, безліч майбутніх власників каналів Youtube і … тисячі кричущих, непритомних дівчат-підлітків, які вмирають, щоб побачити свого улюбленого ютубера – Смоша (який я придбав для Defy ЗМІ в 2011 р.), PewdiePie тощо – скрізь, де помічена велика чи незначна знаменитість Youtube, ти почуєш сотні чи тисячі схвильованих дівчат, що кричать з нестримною пристрастю!

Я мав можливість виступити на панелі про те, як попросити вашу аудиторію підтримки через краудфандинг з Джеком Конте з Patreon, і ми весело обговорили, як справжність та правильний голос – найкращі способи попросити своїх шанувальників підтримати вас фінансово.

Дивлячись на натовпи в Comicon і Vidcon, очевидно, що вболівальники хочуть підтримати своїх зірок – вони пристрасні і готові подорожувати, щоб побачити своїх кумирів або змішатися з однодумцями. Якщо ви творець вмісту, все, що вам потрібно зробити, це бути скромним, автентичним і запропонувати своїм шанувальникам те, що їх цікавить – це не про прохання грошей, а про те, щоб дозволити їм взаємодіяти з вами по-новому і дати їм відчути, що дбайте про них стільки, скільки вони про вас!

Гарного тижня!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/power-passion-from-comicon-vidcon-14-days-christian-busch/.

Christian Busch люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: