Чому думати про велике недостатньо (правда про страту)

Коли стратегія виглядає блискучою, це через якість її виконання. У 1982 році Пол Маккарті розповів Майклу Джексону про цінність каталогу пісень Леннона-Маккартні, над яким він хотів би отримати право власності під час сесій для їх спільної роботи 1982 року “Скажи, скажи, скажи.

Майкл зателефонував своєму адвокату Джону Бранці, щоб отримати каталог, незалежно від вартості. Наприкінці 1984 року Джексон подав пропозицію на 46 мільйонів доларів. Потрібен був рік торгів над іншими – в тому числі британським промисловцем Річардом Бренсоном. Все зайняло багато часу. Переговори щодо каталогу рухались швидкістю равликів, коли сторони обговорювали питання ціни, гарантій та структури угоди.

1985 рік Джексон заплатив нечувану на той час ціну в 47,5 мільйона доларів за каталог із 4000 пісень ATV за 47,5 мільйона доларів, ставши власником приблизно 250 пісень Леннона-Маккартні, а також треків Брюса Спрінгстіна, Шер, Хенка Вільямса, Маленького Річарда. , The Rolling Stones, Елвіса Преслі та інших.

Майкл став власником одного з найцінніших каталогів в історії музики. Маккартні не зрадів, дізнавшись, що його передбачуваний друг придбав права на його пісні. Найпроникніший крок у його 40-річній кар’єрі. Пол Маккартні та Майкл Джексон більше ніколи не працювали разом.

У 1995 році Джексон продав 50 відсотків квадроциклів Sony за 95 мільйонів доларів, що створило музично-видавничу компанію Sony / ATV. У березні 2016 року, через сім років після смерті Джексона, Sony / ATV погодилася виплатити 750 мільйонів доларів маєтку Джексона, щоб викупити його 50-відсоткову частку в компанії.

Є власники бізнесу, які відвідують конгреси, конференції, семінари та шукають групи у Facebook, шукаючи ідеї та тактики. Вони дають своїй керівній команді примітки та роздаткові матеріали з подій та очікують, що їхня команда реалізує новий план або політику якомога швидше. Власник сидить, сподіваючись, що ідеї будуть втілені в життя, не думаючи нікому, кому вони дали завдання на виконання.

Для успішного виконання має відбутися три речі.

Цілі повинні бути чіткими для всіх у компанії, що підтримують загальну стратегію.

Ви повинні мати спосіб регулярного вимірювання прогресу до досягнення цілей

Підзвітність повинна бути чіткою для прогресу

У Пола була чудова ідея, але він не був обдуманим у своїй стратегії чи виконанні, і це залишалося ідеєю. Майкл та його адвокат Джон Бранка створили стратегію отримання каталогу, і план був повністю виконаний.

Як і більшість підприємців, Майкл і Пол були провидцями, людьми, що мають велике мислення та багато ідей. Якщо ви фантазор, вам потрібен інтегратор. Інтегратор – це людина, яка може виконати подальші дії. Той, хто усуває перешкоди і знаходить рішення. Інтегратори мають можливість уточнювати та передавати цілі, тому всі це розуміють.

Дивіться, адвокат Майкла Джон Бранка також виконує обов’язки співвиконавця маєтку Джексона. Він інтегратор, який може керувати виконанням. Майкл вибрав Джона, бо він розуміє процес і дисципліну, щоб щось зробити. Якщо ви не зрозумієте людей правильно, стратегія не має значення, а якщо ви не зрозумієте людей правильно, ви не отримаєте виконання. Компанії можуть обійтися недбалим виконанням, але є ціна, яку потрібно заплатити. Щоб розвивати свій бізнес та бути супер успішним, потрібно створити культуру виконання.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-thinking-big-enough-truth-execution-alonzo-adams/.

Alonzo Adams люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: