Чому тисячоліття змінюють спосіб, яким бізнес підходить до залучення працівників

Технологічні інновації прискорюють темпи змін робочої сили і матимуть значний вплив на так зване “майбутнє праці”. Окрім розмов про глобалізацію та ліквідацію робочих місць за допомогою “машин”, існує безпосередня реальність того, що “Міленіали” позбавили посади “Бумерів” як найбільше покоління робочої сили США.

Міленіали – це перше покоління вихідців із цифрових технологій, і вони є першою хвилею робітників, які складають атестат як частину економіки на вимогу. З цих причин перед людськими командами великих та малих корпорацій стикається новий виклик, коли справа стосується залучення, розвитку та збереження найвищих талантів. Ось кілька причин, чому.

Розумні в техніці тисячоліття очікують іншого типу взаємодії

У той час для компанії було цілком прийнятно проводити раз на рік огляд ефективності. Вони зазвичай використовувались як час, коли керівники та члени команди міркували про цілі та результати діяльності. Але для тисячоліть, які живуть у світі зі 140 символами, анкети часто були довгими і розглядалися як необхідне зло.

Щоб усунути ці зрушення, деякі організації застосували більш постійний підхід до оцінки ефективності. Хоча щорічні огляди все ще використовуються для визначення коригування заробітної плати та підвищення посади, все більше компаній покладаються на технологію, щоб швидше отримувати відгуки. Наприклад, моя компанія Butterfly надає мобільний досвід, що дозволяє менеджерам стежити за щастям та залученням співробітників за допомогою 30-секундних “імпульсних” опитувань, що проводяться раз на тиждень. Команди таких компаній, як Coca-Cola, Ogilvy, Ticketmaster та Citi – остання з яких ми створили пару через SwitchPitch – використовують платформу, щоб допомогти молодим менеджерам розвинути свої м’які навички.

Тисячоліття більш схильні до “роботи”, ніж попередні покоління

Багато тисячоліть звикли змінювати роботодавців кожні пару років – риси, яка була б червоним прапором для попередніх поколінь. Згідно з дослідженням LinkedIn, за останні 20 років кількість компаній, в яких працювали співробітники, протягом п’яти років після закінчення навчання майже подвоїлася. Ще одне опитування, проведене Careerbuilder, показало, що 45 відсотків працівників планують змінити роботу протягом двох років від дати початку роботи. Отже, якщо коротші терміни перебування зараз є нормою, як реагуватимуть кадрові команди?

Окрім прийняття реальності та зміни стратегій залучення талантів відповідно до цих тенденцій, організації також шукають нові шляхи якнайдовшого залучення найвищих талантів. Один із способів зробити це шляхом виявлення того, що спонукає працівників дотримуватись. Хоча ці фактори різняться залежно від галузі та окремих людей, деякі з них включають: розширення можливостей працівників (відчуття узгодженості з баченням компанії); наскільки вони поважають та / або довіряють своєму керівнику; та наявність добре налагодженого кар’єрного шляху (наприклад, можливості для подальшого навчання, наприклад, навчання лідерству).

«Безстрашні» тисячоліття хочуть швидше керівних посад

Ще однією загальною рисою серед тисячоліть є бажання рухатися по службових сходах швидше, ніж їх попередники. Йдеться не стільки про надміру, скільки про безстрашність Міленіалів, коли мова йде про прагнення до більшої відповідальності в молодшому віці. Вони природжені підприємці, і вони хочуть писати власні сценарії.

Хоча багато корпорацій сприймають цю тенденцію та піднімають молодих «зірок» на керівні посади, навколишнє середовище створило прогалини у розвитку м’яких навичок. Згідно з Гарвардським оглядом бізнесу, більшість молодих менеджерів (їм виповнилося 20 чи на початку 30 років) чекають більше десяти років, перш ніж вони отримають будь-який офіційний інструктаж з питань керівного керівництва. Іншими словами, деякі талановиті молоді менеджери зазнають невдач через відсутність підготовки.

Великий винос для HR та інноваційних команд: Зараз час підвести підсумки вашої поточної практики залучення працівників та тренінгів з управління. Запитайте себе: чи сучасні методи збору відгуків відповідають темпам змін, зокрема, що стосується працівників Тисячолітнього віку? Крім того, чи молоді менеджери проходять навчання з лідерства, яке їм потрібно створити для досягнення успіху?

Що стосується «майбутнього роботи», ті організації, здатні використовувати технології для збору – і, що важливо, діятимуть – дані в режимі реального часу зможуть тримати співробітників «Тисячолітнього» мотивованими та залученими, а також ефективно доглядати наступне покоління керівництва.

Повторне розміщення гостьового повідомлення від 2 грудня 2016 року на SwitchPitch

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-millennials-changing-way-businesses-approach-david-mendlewicz/.

David Mendlewicz люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: