Якість трафіку електронної комерції

Одним із наслідків нинішньої пандемії та пов’язаних з нею обмежень є перенесення торгівлі набагато більшою мірою в Інтернет.

Кожен представник торгової галузі починає діяльність, спрямовану на просування своєї продукції та торгової точки серед користувачів Інтернету.

Основним елементом, що використовується, є всі види платної реклами (це те, що ми вже маємо, нам здається, що якщо ми заплатимо, це буде зроблено).

Це досить? Запрошую прочитати статтю Анджея Мругали про якість трафіку в електронній комерції та чому ціна не завжди варта послуги, яку ми купуємо: стаття

Якщо ми вже обрали правильні маркетингові інструменти, маємо трафік на наш веб-сайт і клієнтів, які придбали наші послуги, найголовніше – це персоналізація пропозиції та утримання клієнтів. Пам’ятайте, що 75% рішень про покупку приймаються спонтанно “за стійкою” або “на картці товару” у випадку електронної комерції.

Як збільшити конверсію (залучити більше відвідувачів на наш сайт до покупки) та утримати клієнта (змусити їх повернутися до нас) У цьому допоможе перевірений інструмент радника клієнтів.

Запрошуємо Вас!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/jako%C5%9B%C4%87-ruchu-w-e-commerce-wojtek-kaszycki/.

Wojtek Kaszycki люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: