Енергетика: ринки, час яких настав

Як і багато моїх друзів, я вперше прийшов до розгляду рішень щодо нібито майбутньої кліматичної катастрофи, натхненної «Незручною правдою» Ела Гор. Це була велика ідея, коли її бичував важливий хлопець, і “улов” був прямо на моїй алеї – якщо я чогось не робив, я діяв проти інтересів своїх дітей! Це те, що вони мені сказали; ось що я купив і чому вирішив змінити своє професійне життя і зосередитися на рішеннях щодо зміни клімату.

Оскільки я був успішним інвестором у вміст та технології, де мої найбільші угоди стосувались технологій та спорту, мене легко поглинула ідея руху, який вважав, що рішення щодо зміни клімату повинні вимагати модифікацій поведінки енергетичних компаній, корпорацій та приватних осіб – ранній зелений новий курс.

Я впав у велику чергу, занурившись рятувати тропічні ліси і звинувачуючи енергетичні компанії, відвідуючи заходи щодо зміни клімату та виступаючи з промовами на мітингах близько 2 років. Чим більше я копався, тим більше усвідомлював, що це альтруїстичний шлях, до якого були залучені мільйони людей, але той, чий прогрес був схожий на равлика, що йде вгору. І всупереч моєму досвіду з інвестиціями, не було способу пришвидшити людей до мети – вона рухається поступово, поки не відбудеться переломний момент; в даному випадку, який дивився далеко.

Диво, яке змінило ситуацію для мене, було, коли друг запросив мене до однієї з Національних лабораторій, щоб подивитися на ідеї щодо відновлюваної енергетики та енергоефективності для початківців. Після дня вислуховування дуже великих ідей з величезним потенціалом, я кинув рушник на “рухи людей” як рішення і почав думати про інвестування в науку про зміну клімату.

Протягом ночі я йшов швидким шляхом до великих угод, зустрічаючись із сотнями вчених Національної лабораторії США, які працювали над найбільшими ідеями, які можна собі уявити, щоб прискорити вітер, сонячну енергію, гідроенергію, геотермальну енергію, біогаз та водень; знайти рішення з енергоефективності з акумуляторами та для будівель, розумних мереж розумних міст та безпілотників. Я інвестував у рішення для вітру та безпілотника та проводив час із усіма зацікавленими сторонами, які хотіли б, щоб я представляв ці концепції. Дивно, але всі, з ким я зустрічався в енергетичному бізнесі, визнавали, що мета, над якою я працював, ПОВИННА БУТИ І що ринки будуть величезними!

Було 2 випадки підтвердження, які змусили мене подвоїтись і натиснути сильніше (я вже рухався швидше, ніж хто-небудь коли-небудь бачив із запуском кліматичних змін). Ці дивовижні моменти сталися в 2019 році з людьми та в місцях, в які нова зелена угода в мені ніколи б не повірила!

У серпні 2019 року я зустрів головного інженера комунального підприємства, яке обслуговує більшість південних штатів. Він сказав мені, що вони роблять ставку на компанію на відновлювані джерела енергії. Я запитав чому. Він відповів запитанням: “Чи знаєте ви маленьких хлопчиків, які мріють про день, коли вони можуть повзти у шахту для вугілля?”

Пізніше я здійснив поїздку до західного штату, який обслуговує штати Монтана, Вайомінг, Айдахо, Північна та Південна Дакота. Високопоставлений керівник розпочав засідання, сказавши мені, що компанія поступово припиняє всю енергію, що працює на вугіллі. Подивившись, як такі настрої ведуть до скромних цілей у моєму рідному штаті Каліфорнія (50% до 2030 року), я запитав його, коли. Він відповів: “Наступного року”.

З тих пір я розповідаю людям про цей досвід, щоб ми могли допомогти бізнесу в цьому прискореному ринковому русі. Ми спостерігаємо хороший прогрес, навіть у той час, коли Президент не підтримує порядок денний щодо відновлюваних джерел енергії. Без сумніву, рух за технологією зміни клімату – ідея, час якої настав. Давайте всі сідемо на борт і спіймаємо цю хвилю.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/energy-markets-whose-time-has-come-jim-kiles/.

Jim Kiles люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: