Культурна обізнаність у генерації свинцю – чому це важливо

У нашому зв’язаному світі існує мало перешкод для розширення бізнесу за кордоном, навіть без фізичного в’їзду в країну. Безкоштовний характер програмного забезпечення та послуг породив безліч компаній, що працюють на глобальній основі, в тому числі в нашому проміжку генпровідних компаній B2B.

Проте, поки існує логістика, недоліком цього типу централізованого розширення часто виявляється дрібні та неефективні ділові операції, яким бракує культурної обізнаності, необхідної для того, щоб справді процвітати у багатьох регіонах.

Ми знаємо, що культурні відмінності набагато складніші за мовні переклади.

Простіше кажучи: глобальна присутність компанії не обов’язково прирівнюється до глобального розуміння. Більшість постачальників провідних поколінь звертають увагу з одного місця і вважають, що простий переклад повідомлення та маркетингової стратегії буде вражати міжнародну аудиторію.

Ми знаємо, що культурні відмінності набагато складніші за мовні переклади. Ідеї передаються та тлумачаться по-різному в межах та в межах. Те, що робить успішне повідомлення в одній культурі, може образити аудиторію та завдати шкоди бренду в іншій.

Необхідність присутності компанії в багатьох країнах є важливою для кращого розуміння та адаптації продуктів та послуг відповідно до місцевих потреб та потреб. Навіть коли компанія пропонує, здавалося б, загальні цифрові послуги, глибше розуміння дозволяє вносити зміни, які допомагають бізнесу процвітати.

Як людина, яка багато подорожувала до обмеження подорожей COVID-19, я бачив, наскільки різноманітна реклама у всьому світі. Успішні глобальні кампанії налаштовані відповідно до різноманітності культур, в яких вони перебувають.

Оскільки COVID-19 в даний час зменшує наші можливості відвідувати ці різноманітні місця, ми пожинаємо переваги наявності 10 повністю діючих офісів по всьому світу. Це допомогло заощадити, не відстаючи від усіх наших клієнтів, незважаючи на заборони на поїздки. Ці бюро наймають місцевих жителів і розуміють тонкощі культур, в яких вони проживають. Ця обізнаність дозволяє проводити більш цілеспрямовані кампанії.

Отже, чи це має значення у такій, як правило, цифровій галузі, як генерація свинцю?

Так. Якщо ви менеджер з маркетингу, ви хочете отримати результати під час проведення кампанії з генерації потенційних клієнтів. Це означає як продуктивність, так і ефективність. Хто, на вашу думку, може вам більше допомогти – компанія, що працює з усього світу? Або компанія, яка інвестувала у те, щоб бути фізично присутнім у вашій країні та дізнатись про вашу культуру? Відповідь завжди справжній місцевий партнер.

=–

Ця стаття написана спільно з Клер Ларсен

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/cultural-awareness-lead-generationwhy-matters-michael-whife/.

Michael Whife люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: