3 причини вибору баз даних Aimbetter Моніторинг хмарних продуктів та приєднання до спільноти партнерів Aimbetter

У світі, наповненому ІТ-інструментами та нескінченними інструментами моніторингу, рідко можна знайти продукт, який приносить реальні зміни.

Я знайшов Aimbetter (www.Aimbetter.Com) MSQL хмарний продукт моніторингу, який змінює гру в галузі ІТ для малого та середнього бізнесу.

Aimbetter пропонує малому та середньому бізнесу можливості моніторингу на рівні підприємств.

Користуватися ним легко та інтуїтивно зрозуміло

Ви можете попередньо виявляти проблеми, не будучи професіоналом високого рівня.

Визначення проблеми в режимі реального часу за 3 простих кроки

Якщо ви професіонал DBA, Aimbetter надасть вам додаткову пропускну здатність для вирішення ваших щоденних завдань, що зростають, за допомогою швидкого інструменту глибокого аналізу

З цих причин понад 140 клієнтів обирають Aimbetter протягом останнього року.

Настав час приєднатися до спільноти каналів, що зростає Aimbetter

Aimbetter стає глобальним і прагне розширити свою мережу каналів. Якщо ви надаєте професійну послугу з баз даних, Aimbetter може вам ідеально підійти.

Про Aimbetter: AimBetter було засновано двома експертами з баз даних та програмного забезпечення, які визнали потребу в потужному рішенні для моніторингу продуктивності баз даних, яке базується на хмарі та просте у використанні. Розроблявся протягом декількох років, AimBetter розпочав продажі в середині 2015 року, за короткий проміжок часу отримавши більше 100 глобальних клієнтів.

Про Liyha: Liyha надає послуги з активного управління та розвитку бізнесу компаніям у процесі змін. Liyha бере активну роль у плануванні та виконанні разом із керівництвом та працівниками замовника. Протягом останніх років Liyha допомогла багатьом клієнтам побудувати стратегію та плани своїх компаній, а також допомогла побудувати вигідні міжнародні канали збуту.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/3-reasons-choosing-aimbetter-databases-monitoring-cloud-boaz-yehuda/.

Boaz Yehuda люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: