Досвід має значення, коли час має значення

Життя, звичайно, змінилося за останні пару місяців, але днями я думав про деякі речі, які залишаються незмінними і навіть покращуються. Знаєте, триматися свого коріння, зростаючи у напрямку майбутнього.

Коли ми заснували групу Littleton у 1979 році, ми мали на увазі кілька речей, і хоча ми, безумовно, отримали багато технологій, основи залишаються тими ж.

Ми заснували цю компанію за цим принципом; «Ми більше піклуємось, стараємось більше і ніколи не забуваємо, що ми постачальник послуг». За ці роки ми створили нашу репутацію, пропонуючи надійні, якісні та індивідуальні послуги, пов’язані з претензіями, і ніколи не забуваємо, що це люди, які дійсно мають значення.

Співчуття + досвід + досвід = чудова робота

Літтлтон видатний у тому, що ми робимо завдяки нашим людям. Ми не тільки маємо одних з найбільш компетентних, обізнаних налагоджувачів та слідчих у бізнесі, але вони також добрі та професійні.

Я пишаюся тим, що наші менеджери були з нами в середньому 15 років. Маючи такий досвід, вони знають, що робити і як правильно виконувати роботу. Кожен обліковий запис має власні спеціалізовані інструкції з обробки, і менеджер переглядає кожен файл перед завершенням.

Крім того, наші регулятори мають у середньому 12 -річний досвід роботи у різноманітних видах претензій.

Я сказав, що наша технологія змінилася, і це точно так. Зараз ми використовуємо найсучаснішу технологію претензій на кожному кроці процесу подання претензій, поки офісні комп’ютери тільки входили в картину 40 років тому, коли ми починали. Наші вдосконалені процедури обробки легко адаптуються до бажаного формату звітності кожного клієнта.

Компанія Littleton Group сертифікована за стандартом SSAE-18 типу 2, щоб забезпечити кожному клієнту впевненість у правильній обробці конфіденційних даних клієнтів.

Інноваційні технології та традиційне обслуговування, орієнтоване на людей

Розмовляючи з представниками галузі, я знаю, що ви всі були завалені претензіями, які потребують опрацювання та вирішення питань, як підтримувати власний бізнес. Ми всі зазнали великого тиску, і нам може бути важко зосередитися на найважливішому.

Але якщо ми подивимося на своє коріння і нагадаємо собі, що цінуємо задоволення від якісної роботи та турботи про людей, ми переживемо ці важкі часи.

Тож, озираючись назад і в майбутнє, я можу з упевненістю сказати, що очистіть свій стіл і перенесіть ці файли до нашої команди – ми готові і прагнемо допомогти, чим зможемо.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/experience-counts-when-time-matters-jeff-bode/.

Jeff Bode люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: