Думки повинні бути підтверджені фактами – припиніть прислухатися до шуму та стежте за результатами

Сьогодні вранці, як і щоранку, я читаю та дізнаюся, що нового в маркетингу, рекламі та технологіях. Сьогодні я побачив коментар, написаний для AdAge, який змусив мене написати відповідь. У цьому факті, меншому висловлюванні автора, автор займає позицію, згідно з якою маркетологи повинні припинити використовувати те, що він називає, “безрозсудне прийняття впливових осіб у соціальних мережах”. Потім він висуває ряд безпідставних тверджень. Все це було неправильно.

Єдине точне твердження, яке він робить, це те, що 92% споживачів звертаються до людей, яких вони знають, за рекомендаціями та рекомендаціями. Що є іронічним, оскільки це прямо суперечить усьому його твору.

Інфлюенсерний маркетинг та контент -маркетинг у більш широкому плані – це високоефективні маркетингові тактики. Дані повністю підтверджують це твердження. В активаціях, у яких я був частиною, ми постійно бачимо суттєве збільшення продуктивності медіа при використанні контенту, створеного впливовими людьми. Вони включають середнє збільшення відкликання оголошень у 3 рази, у 2–5 разів збільшення намірів щодо покупки та високий рівень конверсії.

Він також зазначає, що в 2019 році маркетинг інфлюенсерів оцінювався як індустрія вартістю 15 мільярдів доларів США. Що викликає запитання, якщо це не спрацює, як це могло б досягти такого рівня?

Маркетологи не тупі. Вони не переслідують метрики марнославства або єдинорогів. Вони намагаються досягти результатів бізнесу. Використання платних засобів масової інформації та сторонніх вимірювань для доведення цих результатів є високоефективним. Це також доводить, що маркетинг впливу та зміст, який вони створюють, абсолютно працюють.

Я визнаю, що в галузі існують деякі фундаментальні проблеми. Так, шахрайство – головна проблема. Так, важливо розуміти аудиторію впливу. Маркетологи повинні знати, що їхнє повідомлення доходить до потрібних споживачів. Технології – чудовий еквалайзер для вирішення обох цих критичних областей. Доброю новиною для маркетологів є те, що насправді існують програмні рішення, які вирішують ці проблеми. Я повинен знати, я збудував один.

Ми також повинні зрозуміти, як ми потрапили до цього місця. Довіра споживачів до реклами різко впала. Нам знадобилося більше вмісту, сегментованого вмісту, менш дорогого вмісту та вмісту, який забезпечує результати. Це речі, на яких економіка “концертів” має унікальні можливості для вирішення. На відміну від діючих моделей, які намагаються знайти собі місце в еволюційній рекламній екосистемі.

Думки є скрізь, і ви знаєте, що про них говорять люди. Як маркетолог, я б не надавав великої ваги тим, хто висуває безпідставні претензії. Дані не брешуть, вони створені саме для того, щоб цього уникнути. Довіряйте своїм показникам та знанням, щоб контент -маркетинг працював для вашого бренду.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/opinions-need-supported-facts-stop-listening-noise-follow-wright/.

Joel Wright люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: