Питання Запитання Питання

Як тренер, я часто читаю статті, які допомагають нам розширити наші знання та навички тренера, а читання статті про питання змусило мене замислитися над питаннями, які я використовую під час спілкування з клієнтом. Більшість людей сьогодні розуміють, що тренер відрізняється від наставника і що для ефективності тренер не повинен мати такого ж досвіду в галузі чи галузі, як клієнт.

Нас, як тренерів, вчать на питання елегантним і чистим для клієнта способом, щоб ми не нав’язували свої думки та думки щодо них. У такій ситуації я вважаю, що я повинен бути дійсно свідомим, щоб не нав’язувати свої думки та думки, задаючи навідні питання. Для тренера це може бути дуже важко, особливо якщо вони мали подібний досвід, але, звичайно, ми повинні пам’ятати, що наша реальність не така, як у клієнта, і мені часто доводиться міркувати «в даний момент» щодо наступних питань, які я збираюся поставити.

Багато з нас, тренери, спиратимуться на модель або підхід, які ми пройшли навчання, щоб допомогти нам скеровувати клієнта не тільки для того, щоб виявити його результат, а й направити його до цього. Коли я пам’ятаю різних минулих клієнтів та деякі “лампочки”, які у них були, я помічаю, що багато найважливіших питань були найпростішими та мали найбільший вплив. Звичайно, справа не тільки в питаннях … ще важливіше слухання та прогалини в розмові, щоб клієнт міг обробити та подумати. Якщо у вас був тренер, які питання вам підійшли? Що було тим, що подарувало вам цей момент «лампочки»? Дай мені знати.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/questions-jackie-casey/.

Jackie Casey люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: