Раса та лідерство: розмова

«У своєму житті я знайшов найпотужнішу перешкоду для безмежного життя – це страх. Кожного разу, і я маю на увазі кожного разу, я зробив переломний прорив у своєму житті, тому що я стояв віч -на -віч, очі в очі, ніс до носа з виснажливим страхом і мав достатньо сміливості, щоб підштовхнути » Паркер

Не кожен страх відчутний, і часто нематеріальні страхи можуть бути такими ж сильними і виснажливими. Сильно переконані переконання іноді можуть перетворюватися або проявлятися як страхи. Особливо приховуються переконання, які ми часто використовуємо для підтвердження своєї позиції та чи вартості у світі. Погодившись на це інтерв’ю, я опинився віч -на -віч з вірою, яка прижилася як страх. Я палко вірю в силу великого керівництва. Я вважаю, що велике лідерство – це універсальна мова. Я щодня борюся за те, щоб мене вважали хорошим чи чудовим лідером, а не добрим чи великим чорним лідером. Я вважаю, що в основі моєї істоти є те, що велике лідерство перевищує расу, стать, сексуальну орієнтацію, релігію чи інвалідність. Я все своє життя захоплювався тим, що не дозволяю моєму керівництву визначатися чи обмежуватися моєю расою чи економічним статусом, а лише інформуватися ними.

Подкаст Мел Паркер – Раса та лідерство

Я впевнений, що більшість військової та корпоративної кар’єри я ретельно уникав, публічних розмов та дебатів навколо раси. Я вважав, що висловитися про расизм дало йому силу – визнати кожен стислий гаманець, зачинені двері автомобіля, випадок, коли мене затримали у моєму районі під час раннього пробігу лише з моїм телефоном і без посвідчення особи, випадкова зупинка та «хлопчик це твоя машина … »Я міг би продовжити. Я вважав, що говорити про будь -що з цього публічно – це дасть йому можливість підірвати моє керівництво. Але насправді я тепер розумію, що це переконання – це просто страх – страх визнати, що, незважаючи на мою освіту у Вест -Пойнті, служіння країні чи корпоративним досягненням, я, зрештою, чорношкірий в Америці, у Корпоративній Америці. Мушу визнати, що я майже щоденно проводив кар’єру, борючись із забобонами, стереотипами та хибними уявленнями. Якщо я вірний своїй місії та меті, то це інтерв’ю не про мене – це про можливість поділитися своїм досвідом, невдачами та успіхами як чорношкірого чоловіка у корпоративному світі на випадок, що це може допомогти лише одному лідерові незалежно від їх віку, раси, статі чи сексуальної орієнтації Зніміть межі їх лідерства. Я не дозволю страху, навіть той, хто спритно замаскується під межу переконань або визначить мене. Сподіваюся, вам сподобається інтерв’ю і завжди жити без обмежень!

Подкаст Мел Паркер – Раса та лідерство

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/race-leadership-conversation-mel-parker/.

Mel Parker PCC, CPC, MP-ELI люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: