Скорочення відсутності персоналу в некомерційному секторі

Команда людських ресурсів має вирішальне значення в будь-якій компанії в її ролі, яка контролює відсутність та добробут працівників. Промисловий сектор, до складу якого входить команда, може сильно вплинути на різні виклики, з якими стикається команда з персоналу.

У цьому матеріалі ми розглянемо проблеми, з якими стикається некомерційний сектор, та способи їх підтримки.

Сектор благодійності/неприбутковості має різні занепокоєння, які приватний та державний сектори не мають брати до уваги.

Виклики

Однією з найбільших проблем, з якою стикаються некомерційні кадри, є те, що вони, як очікується, будуть працювати так само, як корпоративна компанія, але зі все більш обмеженими бюджетами благодійної організації, з урахуванням та обґрунтуванням кожної копійки витрат.

Сприяючи оздоровленню працівників та пропонуючи швидкий та ефективний доступ до медичних консультацій у разі хвороби, кількість та тривалість відсутності можна значно скоротити. Відстежуючи тенденції та результати, пов’язані із загальною відсутністю персоналу, це може допомогти створити не тільки розуміння того, де відбуваються відсутності, і на які сфери було б добре орієнтуватися, а й забезпечити відповідальність піклувальників.

Середня загальна вартість відсутності на час непрацездатності у розрахунку на одного працівника, який отримав оплату праці у 2017 році, становить 843 фунтів стерлінгів, а в некомерційному секторі втрата робочого часу більша за рік, ніж в інших секторах. Це додає ще більшого тиску на і без того обмежені бюджети.

Менш ніж за 12% від суми, втраченої через хворобу, ви можете мати систему, яка допоможе зменшити відсутність.

Однак розуміння того, чому оздоровлення важливо для некомерційних HR,-це лише перший крок. Як і проблеми, з якими стикаються різні залежно від галузі бізнесу, види відсутності також відрізняються. Важливо знати найпоширеніші причини короткочасної та тривалої відсутності у вашому секторі, щоб мати можливість почати допомагати працівникам у скороченні відсутностей.

Що робити

Третій сектор досягає максимуму в таблицях із кількістю втрат середнього робочого часу на рік, що становить максимум 4,7% у 2016 році.

Однією з можливих причин такого вищого відсутності є те, що називають синдромом «не належної роботи».

Синдром неналежного працевлаштування впливає на працівників -волонтерів, оскільки відсутність заробітної плати призводить до відчуття, що робота є необов’язковою, а отже, відпустка у зв’язку з хворобою має значення менше, ніж на оплачуваній посаді. Однак це трапляється і з платним благодійним персоналом, особливо на рівні фундації. Це може призвести до того, що оплачуваним працівникам доведеться зайняти ролі, які зазвичай нічого не коштують, або навпаки, працівники -волонтери замінюють ролі, на які працюють підготовлені платні працівники, що знижує загальну продуктивність праці. Важливо підкреслити цим працівникам, що вони важливі, що вони гідні і що їх відсутність має значення.

Перші три причини короткочасних відсутностей у благодійному секторі:

1 Незначні захворювання (застуда, розлад шлунка тощо)

2 Травми опорно -рухового апарату, такі як повторюване напруження або деформація шиї (не включаючи біль у спині)

3 Стрес

Як з ними можна боротися?

Дрібні хвороби

Дві речі впливають на відсутність незначних захворювань на робочому місці.

1 Один – це час, необхідний для отримання медичної консультації, коли виникає хвороба. Спілкування з медичним працівником на початку хвороби може дати ранній догляд, що дозволить прискорити одужання, але часто виникає думка витрачати час, сидячи в залі очікування лікаря, перебуваючи поруч з іншими хворими людьми і впіймати щось інше, або навіть просто «Витрачання» часу лікаря може перешкодити людям отримати медичну консультацію. Дозволяючи працівникам проводити відеоконсультації з навченим медичним працівником або навіть використовуючи функцію перевірки симптомів, щоб вони могли знайти найкращу людину, яка б їм допомогла, це збільшує ймовірність того, що вони отримають доступ до ранньої допомоги, необхідної для того, щоб якнайшвидше відновити здоров’я. як можна.

2 Інший фактор – пресентеїзм. Це коли працівники відвідують роботу, незважаючи на хворобу, яка повинна їм запобігти. Встановлення працездатності призводить до відсутності продуктивності (ми всі знаємо, наскільки нечіткий мозок відчуває себе, коли ми хворі, як це може спричинити значну роботу?), І збільшує ймовірність того, що інший персонал захворіє, і цикл відсутності продовжиться. Знову ж таки, проконсультувавшись з медичним працівником, може бути набагато зрозуміліше, чи відсутність була б кращою, ніж залишатися на роботі під час поганого самопочуття.

MSK

Здоров’я опорно -рухового апарату на робочому місці, очевидно, відрізняється в залежності від виду роботи, але ключові речі однакові для підтримки співробітників та зменшення проблем.

1 Поговоріть зі співробітниками

Ви не можете знати, які проблеми є чи що їх викликає, без спілкування. Розмовляти. Дізнайтеся, де лежать проблеми, а потім зверніться до найкращих способів їх вирішення, будь то зміна робочих місць, планування перерв або заохочення до руху протягом дня.

2 Повідомте, що вам потрібно сказати

Не має значення, травма сталася на виробництві чи поза ним. Важлива сама травма. Переконайтеся, що співробітники повідомляють вас про будь -які проблеми, щоб у разі необхідності змінити робоче середовище, щоб мінімізувати подальші збитки та сприяти відновленню.

3 Отримати консультацію лікаря

Якщо є проблема з MSK, звернення за медичною допомогою є життєво важливим, щоб дізнатися найкращий спосіб лікування. Консультації в режимі он -лайн та по телефону або спеціальна трудова терапія можуть збільшити швидкість відновлення та мінімізувати час відпустки.

Стрес

Стрес впливає на всі сфери нашого життя та тіла. Це може викликати головний біль, біль у м’язах, біль у грудях, розлад шлунка та проблеми зі сном, серед інших фізичних речей. Це може викликати тривогу, депресію та гнів. Це може вплинути на поведінку.

Розуміючи, наскільки далекосяжними є наслідки стресу, важливо визнати, скільки шкоди може завдати стрес.

1 Спілкування є ключем до допомоги при стресових захворюваннях. Щоб отримати додаткові поради щодо того, як заохотити більшу відкритість на робочому місці, прочитайте тут – Сила розмови

2 Здоровий баланс між роботою та особистим життям також чудово допомагає зменшити ймовірність стресу. Допоможіть своїм працівникам дізнатися, як вони працюють найкраще, і підтримайте їх, щоб вони відповідали їхньому стилю.

3 Визнайте, що стрес справжній. Він викликає реальні фізичні симптоми так само, як і будь -який вірус, і тому їх слід лікувати завчасно, щоб запобігти довгострокові наслідки.

Прийнявши цілісний підхід до оздоровлення персоналу (як фізичного, так і психічного), та надавши інструменти, необхідні для того, щоб на ранній стадії знайти правильну допомогу, він створює щасливу, здорову атмосферу, зменшує прогули, зменшує дошкільне перебування, підвищує продуктивність праці та економить гроші.

Поговоріть з командою DocHQ про індивідуальне рішення, яке підходить для вашої компанії.

Тенденції та результати, пов’язані із загальною відсутністю персоналу, можна отримати для вас за допомогою DocHQ

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/reducing-staff-absence-non-profit-sector-madhur-srivastava/.

Madhur Srivastava люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: