Три способи, якими ви можете взяти зобов’язання Plus One Pledge, щоб допомогти усунути мережевий розрив

Минулого місяця в Talent Connect наш генеральний директор Джефф Вайнер представив мережевий розрив – перевагу, яку мають деякі люди у доступі до можливостей залежно від того, де вони виросли, де навчалися у школі або де вони працюють, і закликав людей прийти разом, щоб допомогти закрийте його, взявши заставу Plus One.

Ми натхнені історіями, якими багато хто з вас поділився про мислення “Один плюс”, яке у вас вже є. І ми раді почути, що так багато з вас хочуть допомогти людям, які не мають доступу до можливостей, якими вони хочуть скористатися.

Але найбільше запитання, яке ми чули, – як знайти плюс один?

Отримання зобов’язання Plus One не означає, що ви повинні почати приймати або надсилати запити на з’єднання людям, яких ви не знаєте. Вам все одно слід спілкуватися лише з людьми, яких ви знаєте і яким довіряєте.

Натомість, «Плюс один зобов’язання» – це вдумливе спілкування з людьми поза вашою існуючою професійною мережею, які не мають доступу до тих самих ресурсів, що і ви. Ви можете зробити це, поділившись своїм часом, досвідом та зв’язками – онлайн, на роботі чи в особистому житті. Ось як:

Онлайн – Ви коли -небудь бачили допис із проханням про допомогу у LinkedIn або отримували повідомлення від незнайомої людини з проханням поради? Скажи так! Або почніть розмову самостійно, поділившись своїм наміром допомогти іншим у LinkedIn.

Подумайте про те, щоб відповісти на допис або відповісти на повідомлення від когось, хто шукає можливості, де ви можете допомогти. Поділіться своїм особистим кар’єрним досвідом, найкращими практиками, які ви навчилися за цей час, або запропонуйте познайомити їх із кимось із вашої мережі, хто міг би дати вам більше порад. Коли ви публікуєте публікацію у LinkedIn, подумайте про те, щоб поділитися своєю публікацією за межами вашої мережі, або використати загальні хештеги, такі як #careeradvice або #careerpivot. Таким чином, більше людей, швидше за все, побачать публікацію і зможуть задавати питання через коментарі.

Так Стефані Гаррісон, колишня співробітниця LinkedIn, познайомилася з Валі Одіссеєм, її Plus One. Вона написала на LinkedIn, що хоче допомогти комусь у їхній кар’єрі. Валі, афганський біженець з обмеженою мережею у США, відповів на пост Стефані. Стефані відкрила свою мережу, зв’язавши Валі з колегою, який, у свою чергу, надав мені наставництво та поради щодо того, як Валі може проникнути в інженерну сферу. Валі нещодавно взяли на роботу в Ebay.

На роботі – У нашому професійному житті багато хто з нас відвідують заходи, на яких зустрічаються з іншими людьми у нашій галузі чи за її межами. Використовуйте ці можливості офлайн не лише для створення власної мережі, а й для спілкування з іншими, щоб побачити, чи можете ви допомогти їм створити свою мережу.

Так я познайомився з Брітні МакКой. Вона підійшла до мене на конференції, коли я вперше розповів про обіцянку «Plus One Pledge» і сказав: «Я хотів би стати твоїм першим Plus One». Вона сказала мені, що її мрією було працювати на соціальному рівні на національному рівні, але у неї не було належних зв’язків, щоб завести її у двері. Через кілька тижнів я отримав електронний лист про відкриття вакансій у фонді світового класу. Брітні здавалася ідеально підходящою. Тепер у неї є робота мрії.

Поза роботою-ми спілкуємося з десятками людей протягом звичайного дня-під час волонтерства в місцевій церкві, некомерційного або шкільного походу за магазинами, навіть на автобусі чи на прокаті. Використовуйте ці можливості, щоб зав’язати розмову з незнайомцем, дізнатися більше про їх кар’єрні цілі та подумати про людей у вашій мережі, з якими ви можете їх познайомити.

Лашонда Рахмінг, старший лідер Comcast, познайомилася з Джервоном Хіггсом через її церкву. Він мріяв працювати у медіа -компанії, але намагався проникнути у двері. Лашонда був вражений його баченням і щирістю, і відкрив свою мережу, щоб допомогти Джервону отримати його першу можливість у Діснеї.

Якщо ви хочете побудувати нові відносини наставництва, почніть зі пошуку програми у вашому регіоні, яка б працювала з шукачами роботи, які перебувають за межами вашої мережі та стикаються з унікальними бар’єрами. У LinkedIn ми співпрацюємо з організаціями, які обслуговують студентів першого покоління коледжів, біженців, колишніх ув’язнених спеціалістів та матерів, які повертаються до робочої сили, серед багатьох інших груп. Перевірте тисячі можливостей волонтерів у LinkedIn та знайдіть програму наставництва, яка вам захоплена.

Спільнота LinkedIn налічує понад 645 мільйонів членів. Уявіть, чого ми могли б досягти, якби лише 10% наших членів взяли на себе зобов’язання допомагати одній людині поза межами своєї мережі. Разом ми могли б вплинути на понад 65 мільйонів людей у всьому світі.

#networkgap; #PlusOnePledge

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/3-ways-you-can-take-plus-one-pledge-help-close-gap-meg-garlinghouse/.

Meg Garlinghouse люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: