Шукачі технічної роботи – Ви думали, наскільки важливою є ваша присутність в Інтернеті?

У мінливому ландшафті залишатися попереду-це критично важливо для успіху …

Під час нещодавнього опитування компанія VIQU виявила, що ті, хто шукає роботу, стають більш реактивними у пошуках роботи. І все ж, незалежно від того, активно чи пасивно ви шукаєте роботу, знання того, як зробити найкращі кроки вперед, відрізнятиме вас від інших шукачів роботи.

Створення послідовної та професійної присутності в Інтернеті є невід’ємною частиною цього успіху. Це не тільки дає вам конкурентну перевагу, але й може фактично врятувати деяких осіб від усунення з процесу найму.

Навіщо потрібна присутність в Інтернеті?

Тепер однаково важливо передати свої відповідні здібності як офлайн, так і онлайн. Я б навіть зайшов так далеко, що скажу, що присутність шукачів роботи в Інтернеті замінить традиційне резюме протягом наступного десятиліття.

Домінування соціальних мереж, віртуальних резюме, альтернативних методів пошуку роботи та використання AI матиме тривалий вплив на спосіб найму співробітників. Підкреслюючи цей момент, компанія VIQU нещодавно виявила, що 52% менеджерів з працевлаштування та 85% рекрутерів перевіряють наявність кандидата в Інтернеті, щоб визначити їх право на виконання ІТ -ролей. 98% роботодавців і рекрутерів сказали нам, що вони раніше відхиляли шукачів роботи, досліджуючи їх присутність в Інтернеті.

Як створити свою присутність в Інтернеті

Вміст, який ви розміщуєте на своїх каналах у соціальних мережах, відображає, ким ви є для потенційних роботодавців.

Наприклад, розгляньте свої профілі на таких платформах, як Twitter та Instagram – наскільки доречні зображення та мова, якими ви користуєтесь? Чи це свідчить про надмірне вживання алкоголю чи негативне ставлення? Ви впевнені, що ваші профілі підкреслюють ваші хороші комунікативні навички? Оцінка вашої присутності в Інтернеті за допомогою таких простих питань може бути різницею між тим, щоб отримати нову роль або бути невдалим.

Тепер подумайте, як ви виглядаєте людьми в LinkedIn. Незважаючи на те, що важливо ретельно вирішувати, що ви публікуєте за допомогою коментарів та статей, фактична довідкова інформація, яку ви включаєте у свій профіль, є ще важливішою.

На жаль, ваш профіль LinkedIn може легко заподіяти вам несправедливість. Тому надзвичайно важливо оновлювати довідкову інформацію та стежити за тим, щоб весь вміст був добре написаний та граматично правильний.

У нещодавній статті Шеннон Лі з «Навчіться ставати» пропонує все необхідне для початку, включаючи поради щодо створення зіркового профілю LinkedIn, пошуку правильних зв’язків, належного використання платформи та виділення цього профілю з натовпу.

Резюме

Про що говорять наведені вище статистичні дані та поради? Послідовність – ключ. Все, від публікацій, до образів та особистих уявлень, однаково важливо для створення позитивної присутності в Інтернеті.

Якщо ви працюєте в галузі ІТ або кібербезпеки і шукаєте нову роль, зверніться, щоб обговорити вашу присутність в Інтернеті та те, як ми можемо вам допомогти.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/tech-job-seekers-have-you-considered-how-important-your-matt/.

Matt Collingwood люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: