Що таке електронний маркетинг у автоматизації канального маркетингу

Якщо ви керуєте розподіленою мережею партнерів, і вони для вас більше, ніж просто рука виконання, то, швидше за все, ви розглядали автоматизацію маркетингу через канал (TCMA). У цій статті ми розглянемо одну з основних тактик TCMA – електронний маркетинг – і те, як її можна використовувати як частину загальної стратегії TCMA. Хоча маркетинг електронною поштою існує деякий час, він не завжди використовується ефективно. Удосконалення тактики маркетингу електронною поштою може дозволити вашим партнерам по каналу генерувати потенційних клієнтів недорого, високоефективно.

По-перше, давайте коротко обговоримо, що таке маркетинг електронної пошти і чим тактика маркетингу електронної пошти на основі TCMA може відрізнятися від ваших зусиль із прямого маркетингу електронною поштою. Ми всі знаємо, що маркетинг електронної пошти, швидше за все, був першим інструментом цифрового маркетингу, який використовували маркетологи, починаючи з початку 2000 -х років. Незважаючи на те, що протягом більшої частини цього періоду ми страждали від спаму електронних листів, і навіть сьогодні деякі з них потрапляють через фільтри спаму, важливо підкреслити, що ефективний маркетинг електронною поштою НЕ є спамом. Сьогодні маркетинг електронною поштою в значній мірі залежить від отримання електронних адрес кінцевих користувачів або цільових споживачів за допомогою свого роду механізму включення, на відміну від різних шкідливих механізмів збирання даних, які спамери використовують для збору або підробки електронних адрес. Після того, як належний потенційний клієнт або покупець зареєструвався для отримання електронних листів від постачальника, тоді і лише тоді маркетолог може використати цей засіб для зв’язку відповідним чином. Такий загальний принцип використовує якийсь інструмент автоматизації маркетингу, який спирається на текстові або HTML-шаблони електронної пошти. У більшості випадків ці шаблони дуже налаштовані для передачі набору новин, повідомлень та/або пропозицій, які, ймовірно, привернуть інтерес цільової аудиторії.

Завантажте Посібник із кращих практик: Як досягти партнерської лояльності та позитивної рентабельності інвестицій

Тепер, коли мова йде про інструменти маркетингу електронною поштою для діяльності, пов’язаної з TCMA, важливо мати кілька важливих функцій, які не обов’язково мають значення для тактики прямого маркетингу електронною поштою. Ці специфічні можливості TCMA включають:

Налаштування шаблонів: У разі прямого маркетингу електронною поштою ви налаштовуєте шаблони переважно для власного використання або для набору однолітків. Однак у разі маркетингу електронною поштою TCMA ви налаштовуєте основний шаблон, який можуть використовувати ваші партнери по каналу, і ви можете вирішити налаштувати кілька шаблонів для кількох партнерів і дозволити їм налаштовувати чи ні.

Маршрутизація затвердження: Це важлива функція в TCMA. Це використовується у випадках, коли ви, можливо, захочете, щоб ваші партнери надіслали вам зміни, перш ніж дозволити їм використовувати змінену версію вашого шаблону. Основною метою маршрутизації схвалення є збереження контролю над вашим повідомленням та позиціонуванням бренду

Кобрендинг: Якщо ви просите партнерів використовувати ваші шаблони електронної пошти, вони, швидше за все, захочуть додати свої логотипи та контактну інформацію, а деякі також можуть додати спеціальний вміст, щоб збільшити вашу пропозицію, щоб, наприклад, продемонструвати їх власний досвід щодо ваших рішень.

Мультитач: крапельний маркетинг почав з’являтися в середині 2000-х. Це тактика, згідно з якою, виходячи з дії цільового споживача вашої електронної пошти, ви можете надіслати другу або третю подальшу електронну пошту або “доторкнутися”. Ця тактика швидко розвивалася з тих перших днів і часто є важливою частиною інтегрованих кампаній, що застосовують цілий ряд тактик. Крапельний маркетинг є особливо ефективною тактикою для автоматизації канального маркетингу.

Показники кліків: Однією з найважливіших функцій електронного маркетингу для TCMA є можливість відстежувати, хто відкривав та натискав листи. Коли ви проводите кампанії електронної пошти з кількома дотиками, часто буває дуже корисно відстежувати успішність подальшої тактики, щоб ви могли визначити найефективніші повідомлення та пропозиції та зосередитись на цьому.

Завантажити: Посібник з ефективного отримання та управління потенційними клієнтами

На додаток до цих п’яти основних сфер, інші функції, які, як правило, мають значення в інструменті маркетингу електронної пошти через автоматизацію каналів (TCMA), включають такі можливості, як можливості кількох клієнтів, копіювання, редагування, перегляд, позначення тегами та пошук. Ми обговоримо ці особливості в іншій статті.

Однак, перш ніж закінчити цей огляд, я хочу зазначити, що сьогодні електронний маркетинг дуже рідко використовується як єдина тактика, за винятком випадків, коли він використовується для спілкування, наприклад щоденного чи щотижневого інформаційного бюлетеня. У більшості випадків маркетинг електронною поштою використовується як частина загальної інтегрованої стратегії формування попиту для автоматизації маркетингу через канал. Якщо це зробити ефективно, це може призвести до значної рентабельності інвестицій із бази, встановленої вашим партнером, або від цільових регіонів, генеруючи потенційних клієнтів за значно нижчою ціною, ніж будь -яка інша тактика.

Ця стаття спочатку з’явилася на https://www.zinfi.com/blog

Ключові слова: #TCMA, #ThroughChannelMarketingAutomation, #ChannelManagement, #PartnerMarketingManagement

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-email-marketing-through-channel-automation-sugata-sanyal/.

Sugata Sanyal люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: