Що MONQ може зробити для вашої компанії: нові ідеї ринку, диверсифікація продукції, збільшення доходів та розподілу

Початок нового року – чудовий час для роздумів і погляду в майбутнє.

Коли я почав MONQ 5 років тому, я взявся за створення компанії з оздоровлення та оздоровлення, яка б займалася забезпеченням здорової ароматерапії за допомогою унікального та нового методу, поєднуючи стародавнє та сучасне, природу з технологіями, покращуючи життя, одним диханням за раз. Наближаючись до 2020 року, і з більш ніж 1 мільйоном проданих продуктів, ми зараз розробили те, що ми називаємо затвердженим лікарем лікувальним повітрям, лікувальним ароматом та лікувальною рідиною.

Ми опинилися на перетині 7 різних галузей промисловості:

Більш здоровий вейп для промисловості електронних сигарет

Потенційно безпечний продукт для тютюнової промисловості

Більш ароматні та якісні вейпи та рулони КБР для промисловості КБР

Надійне та фірмове ім’я, за допомогою якого можна надавати вакуумні напої та продукти THC

Кооперативна ноотропна ефірна олія позабіржового виробництва для позабіржової компанії

Можливість для фармацевтичної компанії покращити нашу ноотропність

Можливість для фармацевтичної компанії посилити нашу суміш релаксації

Ми запрошуємо до обговорення стосунки співпраці між MONQ та компаніями у будь-якій із наступних галузей, чи будуть ці відносини складатися з ліцензування, спільного бренду, розповсюдження чи будь-яких інших взаємовигідних можливостей.

електронні сигарети

Вайпи, також відомі як електронні сигарети та електронні системи доставки нікотину (ENDS), найближчим часом будуть сильно регульовані. Оскільки наші пристрої не містять нікотину чи тютюну і розроблені як замкнута система, яка не може бути змінена для використання з тютюном або нікотином, ми не підпадаємо під нормативне визначення ENDS чи інших тютюнових виробів. Таким чином, існує ймовірність того, що персональні ароматерапевтичні дифузори MONQ будуть продовжувати продаватися по всьому світу з мінімальними регуляторними перешкодами.

Тютюн

По суті, всі великі тютюнові компанії працюють над створенням більш безпечних продуктів для своїх споживачів, і MONQ легко міг би потрапити до цієї категорії. Ми вважаємо, що при належних дослідженнях та урядових зверненнях до різних урядових установ по всьому світу, особисті дифузори для аромотерапії MONQ можуть стати надійним інструментом продажів у лінійці продуктів тютюнової компанії.

КБР

Ми розробили різноманітні суміші КБР/ефірної олії, які, на відміну від більшості рецептур КБР, насправді мають приємний смак. У нас є препарати CBD для FOCUS, Zen, Sleepy та інших, готові до випуску, як у вигляді персональних дифузорів для ароматерапії, так і в ролі, настоянках та дифузійних ефірних оліях. Ми просто чекаємо належного часу у нашому бізнес -циклі для досягнення цих цілей. Подібним чином ми могли б ліцензувати ці формули третім сторонам, з маркою MONQ, пов’язаною з продуктами, або без них.

THC

Це був важкий рік для багатьох компаній з виробництва канабісу, що ще більше ускладнилося нещодавніми проблемами зі здоров’ям, пов’язаними із забрудненими паразитами ТГК, забрудненими ацетатом вітаміну Е. MONQ, який ніколи не використовував ацетат вітаміну Е, є надійною торговою маркою, і ми володіємо технологією вливання ТГК у наші особисті дифузори для ароматерапії, забезпечуючи тим самим подальшу довіру споживачів до нової пропозиції від авторитетної компанії з виробництва канабісу.

Ноотропні – позабіржові

FOCUS MONQ, випущений всього один рік тому, швидко став одним з наших провідних блендів. Він володіє дивовижними ноотропними ефектами, як як особистий дифузор для ароматерапії, так і просто як суміш чистого ефірного масла для вдихання, будь то через настільний дифузор або намисто з ароматерапією. Ми вважаємо, що він має великий потенціал стати безрецептурним (OTC) ноотропним засобом, доступним на полицях аптек у всьому світі. Для цього потрібен лише процес подачі заявки, який MONQ наразі не готовий задіяти, але його можна легко здійснити спільно з третьою стороною.

Фармацевтичний – ноотропний

Ми маємо різноманітні результати раннього тестування на FOCUS MONQ, включаючи дослідження ЕЕГ, когнітивні дослідження та дослідження зору, які змушують нас вважати, що він має потенціал, щоб бути ефективним для різних умов. У нас є патентна заявка на конкретну формулу FOCUS MONQ, і ми із задоволенням поговоримо з будь -якою компанією, яка зацікавлена в подальшій розробці та тестуванні. Ми вважаємо, що FOCUS MONQ, який допомагає користувачам отримати ясність розуму завдяки уважному диханню та безпосередньо відчуваючи ноотропні властивості, також може мати широкий спектр інших переваг для здоров’я.

Фармацевтика – оздоровлення, уважність, релаксація

Маючи більш ніж 5 -річний досвід роботи з такими продуктами, як Zen MONQ, Sleepy MONQ та Vibrant MONQ, ми вважаємо, що ми могли б надати величезну підтримку будь -якій фармацевтичній компанії, яка бажає виробляти регульовані ліки з ефірної олії для забезпечення оздоровлення, уважності та/або розслаблення. . З тисячами позитивних відгуків, які вже свідчать про успіх клієнтів у цих областях, здається, що фармацевтична компанія могла б використовувати цю базу даних для подальшого розробки будь -якого з цих продуктів, щоб запропонувати те, що, на нашу думку, було б першим на ринку препаратів з ефірною олією, для лікування цих станів. .

Дізнайтесь, як MONQ та доктор Фішман можуть привнести у вашу компанію знання про силу та використання сучасної аромотерапії, з використанням коноплі чи без неї. Це наступна велика річ. Споживачі хочуть і просять надавати продукти, які є здоровими і можуть негайно змінити якість життя користувачів на краще. Розуміння та поширення повідомлення про Синдром дефіциту терпенів (TDS) та Лісові купання в місті для будь -якої аудиторії може бути корисним для вас у розширенні вашої компанії та співпраці з MONQ.

Ці заяви не були оцінені Адміністрацією з контролю за продуктами та ліками. Ці продукти не призначені для діагностики, лікування, лікування або запобігання будь -яким захворюванням.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-monq-can-do-your-company-new-market-ideas-eric-fishman-md/.

Eric Fishman, MD люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: