Як технології віртуальної реальності вплинуть на охорону здоров’я

Для тих із вас, хто цікавиться медичними застосуваннями технології VR/AR/VX – я опублікував копію презентації, яку я нещодавно зробив на симпозіумі з питань VR та охорони здоров’я.

Презентація містить огляд того, як технології ВР та АР впливатимуть на медицину, клінічну допомогу та особисте здоров’я та самопочуття, а використання технології АР/ВР допоможе полегшити перехід медицини до прямої особистої гігієни.

Презентація має назву “Віртуальна реальність та охорона здоров’я – минуле, сьогодення та майбутнє”

Посилання тут: віртуальна реальність-і-охорона здоров’я-минуле-сьогодення-і-майбутнє

Презентовано 7 березня 2019 року на симпозіумі VR та охорони здоров’я – в Університеті Арізони, Тусон

Повний порядок денний конференції з посиланнями на інформацію про спікерів знаходиться тут: Порядок денний конференції з питань VR та охорони здоров’я

=———————————————–

Як віртуальна та доповнена реальність змінить охорону здоров’я, доктор філософії Уолтер Грінліф – лабораторія віртуальної взаємодії людини | Стенфордський університет

У цій презентації представлено огляд того, як технології ВР та АР вплинуть на медицину, клінічну допомогу та особисте здоров’я та самопочуття, а також як це сприятиме переходу медицини до прямої особистої гігієни.

Хоча розваги, соціальні зв’язки та ігри сприятимуть первісному впровадженню технологій віртуальної реальності та доповненої реальності, найглибшим і найважливішим впливом наступного покоління технологій VR/AR буде посилення клінічної допомоги та поліпшення особистого здоров’я та самопочуття.

Ми знаємо з десятиліть клінічних досліджень, що технологія VR/AR може запропонувати проривні рішення, які вирішують найскладніші проблеми охорони здоров’я – починаючи від таких розладів настрою, як тривога та депресія, до посттравматичного стресового розладу, залежностей, аутизму, когнітивного старіння, відновлення після інсульту та фізичної реабілітації, назвати лише деякі.

Технологія VR також покращила клінічні вимірювання та оцінки, може значно покращити медичну підготовку, таку як підготовка до хірургічних навичок та планування процедур. Особисте здоров’я та самопочуття покращаться за допомогою використання ВР для популяризації здорового способу життя та зменшення стресу та тривоги. У міру зростання вартості охорони здоров’я технологія VR може служити ефективною телемедичною платформою для зменшення витрат на надання медичної допомоги та підвищення клінічної ефективності.

У цій презентації представлено огляд того, як технологія ВР вплине на медицину, клінічну допомогу та особисте здоров’я та самопочуття, а також як вона сприятиме переходу медицини до прямої особистої гігієни.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/how-virtual-reality-technology-impact-healthcare-greenleaf-phd/.

Walter Greenleaf, PhD люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: