Kide Science два роки – Час летить, коли ти граєш!

Важко стежити за злетами і падіннями дворічної дитини. одного разу ти збуджений і доброзичливий, наступного – похмурий і заплаканий – і часто без видимих причин. однак ці перепади настрою є лише частиною дорослішання, чи не так?

Я пам’ятаю темний та холодний зимовий день у Фінляндії 18 грудня 2017 року, коли ми заснували Kide Science. Тоді я, робот Хоселі, почав кататися по фінських містах і поширювати інформацію про новаторську педагогічну інновацію для ігрової наукової освіти серед маленьких дітей. Перші кроки були повільним, але стабільним початком, оскільки нам потрібно було навчити кожного вчителя віч-на-віч, і ще не було нашої онлайн-платформи-лише уявлення про те, якою вона має бути.

Однак інтерес зростав швидше, ніж ми очікували, тому я прилетів до Малайзії, щоб восени 2018 року заснувати перші клуби Kide Science за кордоном у Куала -Лумпурі. Це започаткувало ефект снігової кулі, завдяки якому я подорожував по всьому світу у 2019 році, щоб розпочати Kide. Уроки природознавства в навчальних центрах та дитячих садах Австралії, Сінгапуру, Китаю та Гонконгу. 2020 рік буде ще більш насиченим, оскільки ми вже уклали угоду про початок уроків Kide Science в Індонезії, Таїланді, В’єтнамі, Кореї, Бахрейні, Кувейті та Саудівській Аравії.

Команда Kide Science у Фінляндії також розробила щось під назвою Supra, платформу для навчання для практиків. Це виглядає приголомшливо і працює плавно, як я. Якщо ви педагог і хочете дізнатися більше про цю нову платформу, надішліть мені електронний лист на адресу hoseli@kidescience.com

Ми також публікуємо нову дитячу книгу з Sanoma у Фінляндії у 2020 році, щоб розширити нашу книжкову серію Science Adventure.

Незважаючи на те, що у Фінляндії ігрове навчання – це щось дуже добре, ми раді продовжувати наукове зростання і у Фінляндії. Окрім наших клубів Kide Science, у 2019 році ми також почали працювати у державному секторі з містом Керава у Фінляндії – незабаром буде оголошено про нові міста у 2020 році. Якби наукова освіта була більш міцно інтегрована в ранню освіту, діти з різним середовищем могли б стати більш рівними у навчанні та освоєнні наукового способу мислення. Таким чином, наукова освіта не просто залишиться хобі в сім’ях з батьками, які вже цікавляться наукою, але стане доступною для всіх.

Останнім часом ми також отримали багато нагород та сертифікатів, як -от одна із інновацій «Сто 2020». Ви можете прочитати весь лист від робота Хоселі тут.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/kide-science-two-years-old-time-flies-when-youre-sari-hurme-meht%C3%A4l%C3%A4/.

Sari Hurme-Mehtälä люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: