SkillsBuild: Подальше навчання як ключ до цифрового майбутнього

З технологічними змінами змінюються і вимоги, які пред’являє робота та повсякденне життя до кожного з нас. У наш час отриманих знань більше не вистачає на ціле (робоче) життя. Натомість реструктуризація та зміцнення власного досвіду та визначення відповідних спеціалістів стануть вирішальним чинником для компаній у всіх секторах.

Щоб підтримати компанії та співробітників у цій зміні, IBM цього тижня представила у Німеччині нову програму корпоративної відповідальності SkillsBuild. Наш напрямок: Разом з місцевими некомерційними організаціями, такими як CodeDoor або JOBLINGE, ми хочемо дати можливість соціально-економічно незахищеним верствам населення, зокрема, покращити їх соціальну та економічну участь шляхом підвищення кваліфікації. Крім того, SkillsBuild пропонує шукачам роботи, повторно абітурієнтам або особам, що змінюють роботу, цифрову навчальну платформу, яка поєднує в собі онлайн -контент з інструктажем та практичним застосуванням – і таким чином готує їх до ринку праці майбутнього.

Особливо люди з економічно слабших структур часто відчувають себе перевантаженими та залишеними цифровими змінами. З одного боку, тому що їм не вистачає цифрових навичок, а з іншого, тому що вони не знають, як подолати цю прогалину. Тут ми починаємо з SkillsBuild, щоб гарантувати, що можливості оцифрування не призведуть до цифрової безпорадності.

Але жодна компанія, державна установа чи некомерційна організація не може виконати це величезне завдання поодинці. Ось чому ми всі кидаємо виклик і з нетерпінням чекаємо нестандартного мислення та постійного розвитку SkillsBuild разом!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/skillsbuild-weiterbildung-als-schl%C3%BCssel-f%C3%BCr-die-zukunft-hartmann/.

Matthias Hartmann люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: