Використовуйте проактивний підхід до вимірювання своїх шанувальників

Рекрутери люблять хвалитися своєю здатністю будувати відносини, але так мало хто може насправді кількісно оцінити відносини. Правда в тому, що відносини формуються, згасають і навіть з часом охолоджуються. Для агентств, які працюють з великим і різноманітним портфелем кандидатів та клієнтів, стає все важче оцінити, які стають шаленими шанувальниками, а які – по низхідній спіралі невдоволення.

На щастя, вони є чудовим інструментом для вимірювання задоволеності кандидатів і клієнтів, відомим як “Net Promoter Score” або “NPS”. NPS задає одне просте питання:

“наскільки ймовірно, що ви порекомендуєте цю справу другові чи колезі?”.

Кандидатів та клієнтів просять відповісти на це запитання за шкалою від 0 до 10. Після відповіді на це просте, але показове запитання респонденти отримують оцінку від -100 до 100. На основі зібраних даних вони ставляться в одну трьох категорій:

Оцінка NPS може бути провідним показником здатності агентства збирати повторні реферали для бізнесу та кандидатів.

За допомогою Recruitsy ви можете легко ідентифікувати своїх шанувальників, а також недоброзичливців. Кожен огляд Recruitsy задає питання про оцінку Net Promoter Score, а аналітика пропонує порівняння NPS у реальному часі за рекрутером, філіями та брендом.

Вам цікаво дізнатися більше? Перевірте https://app.recruitsy.co/recruiters

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/take-proactive-approach-measuring-your-fans-kurt-smith/.

Kurt Smith люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: